Pierwszy raz korzystałem z usług cateringowych i jestem zachwycony. Wraz z żoną po raz pierwszy podejmowaliśmy w gości całą naszą rodzinę. Wszyscy są przyjezdni więc postanowiliśmy urządzić przyjęcie w domu, aby dodatkowo nie męczyć gości skrępowaniem w lokalu. Zaprosiliśmy dwie panie z Restauracji na tydzień przed imprezą aby mogły rozplanować miejsce. Catering przyjechał tuż przed mszą i panie przygotowały wszystko w trakcie uroczystości w kościele. Po powrocie szok. Wszystko wyglądało jakby cała restauracja przyjechała do nas do domu. Zamówiliśmy również stoły i krzesła dla 15osób oraz obsługę kelnerską i kucharską. Obsługa nad wyraz stonowana i pomimo obaw nikt z nas nie czuł się skrępowany obecnością osób trzecich podczas obiadu. Cała impreza przebiegła bez zarzutu. Zostaliśmy obsłużeni jak w restauracji. Ani żona ani żadna z Mam nie musiały brać udziału w przygotowywaniu i podawaniu do stołu jak to zwykle bywa kiedy organizuje się takie imprezy na własną rękę. Pełny relaks i swoboda przy świetnym jedzeniu i rewelacyjnej obsłudze. Serdeczne podziękowania dla pań a zwłaszcza za pracę w trudnych warunkach stworzonych przez naszego rozpieszczonego psa;)
Polecamy Wszystkim!!!