Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra Lewandowska - ocena Odwiedziliśmy restauracje 11 listopada przy opcji szwedzkiego stołu. Były...
~Aleksandra Lewandowska
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Agata - opinia Pyszne jedzenieni mila obsługa
~Agata
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 czerwca 2023

nie polecam wątek zamknięty Baaardzo kiepskie jedzenie, wystrój jak za prl, ogólnie poczucie staroci i...
~turysta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Komunia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z organizacji przyjęcia komunijnego w restauracji w...
~Marta S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

wesele w "Bartanie" wątek zamknięty 11 pazdziernika 2014 w restauracji hotelu "Bartan" odbylo sie nasze wesele....
~Pan Mlody
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Porażka wątek zamknięty Do odwiedzenia "restauracji" zachęcił mnie okazały i robiący bardzo dobre...
~Zuza
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Komunia w Restauracji Bursztynowa wątek zamknięty Serdecznie dziekuję za zorganizowanie przyjęcia komunijnego mojego syna....
~Ania C.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Dziękuję wątek zamknięty Bardzo dziękuję za zorganizowanie cudownego przyjęcia urodzinowego... Pyszne...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Polecam na zorgaznizowanie przyjęcia niespodzianki. wątek zamknięty szukałam miejsca aby w tajemnicy przyprowadzić męża z okazji jego Święta....
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Tylko ambicje... wątek zamknięty Skorzystałem z oferty serwisu Gruper, oprócz niezłej obsługi i rozbudowanego...
~Mat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Bardzo pozytywne wrażenie wątek zamknięty Miła ,przytulna restauracja .Można zjeść rodzinny obiad ,potrawy...
~ogiś
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Komunia dziecka wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałem z usług cateringowych i jestem zachwycony. Wraz z...
~Bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

Kamilka - opinia wątek zamknięty Gratuluję rewelacyjnej obsługi pełen profesjonalizm, obsługiwał nas bardzo...
~Kamilka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

13

wątków

do góry