Widok
Komunia
Miałam przyjemność robić obiad rodzinny z okazji Komunii świętej w Państwa lokalu. Mieszkam na stałe za granicą i byłam pewna obaw jak to wszystko wyjdzie i szczerze mówiąc wszystko było jak najbardziej ok. Obsługiwała nas uprzejma, cały czas uśmiechnięta kelnerka. Mimo innych gości na sali , czuliśmy sie wyjatkowo. Jedzenie bylo bardzo dobre, doprawione, no może pomijając gotowe surówki. Dzieci moich gości caly czas pytają o panią Karolinkę i kiedy znów pójdą do jak one to ujęły "Muzycznego Ogródka". Na pewno ja i moja rodzina tam jeszcze wrócimy. Pozdrawiam
Moja ocena
Malinowy Ogród
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.3
* maksymalna ocena 6