Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirosław - opinia Korzystałem z usług firmy konbrud w celu wywozu gruzu, było szybko, sprawnie...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Elżbieta - opinia Współpraca z firmą bardzo pozytywna. Pani Ania kompetentna, rzeczowa i...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2023

Wioleta - opinia Worek z gruzem został zabrany szybko. Pani w biurze bardzo miła. Polecam
~Wioleta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

E.Gawin - opinia Jestem bardzo zadowala z uslugi, sprawnie i bez problemowo
~E.Gawin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Jan K. - opinia Firma niezawodna i godna polecenia. Usługa wykonana profesjonalnie i...
~Jan K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

I.K. - opinia Polecam, wywóz odpadów w workach big bag. Bardzo dobry kontakt, szybka...
~I.K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam, najlepsza firma, rzetelna, przemiła obsługa telefoniczna oraz...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

beata borkowska - opinia wątek zamknięty Korzystałam z firmy ''konbrud'' ,jestem mile zaskoczona,ponieważ są bardzo...
~beata borkowska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Megi331 - opinia wątek zamknięty polecam ! Profesjonalnie wykonana usługa, fachowa pomoc, szybka realizacja...
~Megi331
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Natalia Zawadzka - opinia wątek zamknięty Firma niezawodna i godna polecenia. Terminowo wywiązują się ze swoich usług.
~Natalia Zawadzka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

j. j remonty - opinia wątek zamknięty Szybko, konkretnie i w terminie. Polecam.
~j. j remonty
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam firmę Konbrud. Miła, konkretna obsługa. Bardzo szybko dostarczony i...
~Aneta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Skorzystałem z polecenia i nie zawiodłem się. wątek zamknięty Znajomy polecił mi tą firmę, jako rzetelną i sprawnie działającą. Nie...
~Kazik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Wywóz śmieci po remoncie wątek zamknięty Zamówiłam kontener na śmieci i inne po remoncie domu. Podstawiony już...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam. Najtańsze worki big bag w trójmieście. Brak problemów z odbiorem.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE wątek zamknięty Polecam szczerze, firma odebrała worki BIG BAG po innej firmie która...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Śmieci wątek zamknięty Gorąco polecam! Miałem pilną sprawę. Dziś tel. przyjazd i odbiór. Wszystko...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, usługa została wykonana szybko i sprawnie, według...
~A.A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty Fachowa obsługa, szybko i sprawnie w dobrej cenie. Przy kolejnym remoncie na...
~Artek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

SUPER FIRMA!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kilka razy korzystałam z usług takich firm na terenie trójmiasta i muszę...
~Antoinina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

22

wątków

do góry