Widok

Koncert - show disco polo na weselu?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Ktoś zna jakiś zespół disco polo z okolic, który zrobi dobre show? Taka atrakcja
, chodzi o rozbawienie gości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy na weselu gdzie na taki koncert przyjechał Gesek. On ma kilka hitów disco, balujesz do rano- dawaj, dawaj... Chyba z Elbląga jest. Młoda para mówiła, że cena spoko i z tego co zauważyliśmy cała sala tańczyła.. Mimo., że na codzień nie słuchamy, to porwal też nas do tańca. Pierwszy raz widzieliśmy takie show, publika balowalado rana hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gesek fajny, do wyboru masz jeszcze z tych okolic Andre, ale oni bardzo drogo wołają. Geska widziałem tylko na koncercie w plenerze, a Andre znajoma chciała, to cena troche przestraszyła, ale może im po prostu nie pasowała zagrać. Z tych dwóch wziąłbym Geska, nie wiem ile biorą, ale dobrze grają, to moje osobiste odczucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajny pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry