Widok

Konkurencja nie śpi...

... określenie mojej wcześniejszej recenzentki, że restauracja bardzo się popsuła jest delikatne. Zadufani w sobie właściciele chyba nie widzą jak bardzo trójmiejski, restauracyjny rynek zmienił się od czasu powstania Swojaków. Tłuszcz, przebijający z kątów brud, jakość półproduktów pozostawiająca wiele do życzenia, brak serca w komponowaniu potraw i brak profesjonalizmu oraz kompetencji ze strony obsługi i właścicieli - to moje spostrzeżenia z ostatniej wizyty po dłuższej przerwie. Nie mniej jednak pocieszające jest to, że Trójmiasto moze pochwalić się innymi, godnymi polecenia miejscami, a właściciele Swojaka może pomyśleliby o innym interesie.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 22
jak najbardziej popieram...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 20
że też konkurencja potrafi w taki prostacki sposób " zabłysnąć". jak "pompkę ściska " z zazdrości, to trzeba by wymyślić coś bardziej ambitnego, w zasadzie to nie wiadomo jak Panu pomóc- chyba tylko psychiatra się kwalifikuje dla Pana. Nieudany interes jak mniemam...? Teraz tylko pisanie komentarzy pozostało...? Bywa, powodzenia w nowej branży :)
typowa polska zawiść...jakie to "nasze".... aż zal.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry