Swojski Smak

Restauracje Catering

Gdańsk, Jana Heweliusza 25/27

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Atma - opinia Jestem klientem od wielu lat i jakość potraw fantastyczna.
~Atma
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2023

Nina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre placki ziemniaczane z sosem kurkowym. Ceny przystępne, obsługa...
~Nina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Raczej rozczarowanie wątek zamknięty Niestety, dania dla dwóch osób były z nieświeżych produktów, co okazało się...
~Max
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 maja 2019

Obiad weselny wątek zamknięty Wczoraj urządziłam w tej restuaracji wesele dla gości, małe kameralne, więc...
~Asia Rogowska
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2016

Przepraszam czy to zart??? wątek zamknięty Kiedys to bylo moje ulubione miejsce. Serwowano pyszne dobrze przyprawione...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Tradycyjnie i nieźle wątek zamknięty Miejsce, w którym można zjeść tradycyjne dania polskiej kuchni. Jest tak jak...
~Karin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Wczoraj mieliśmy imprezę urodzinową,było super.Jedzenie pyszne,...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Ale się zepsuło jedzenie.. wątek zamknięty Dramat. Spadła jakość na psy. Nie polecam. Niedobre jedzenie, bez smaku,...
~Mika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Stały Klient Arci wątek zamknięty Witam wszystkich prosze nie wiezyć w te oszczerstwa jestem klientem...
~Arek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Świetna obsługa, smaczne jedzenie. wątek zamknięty Choć w Gdańsku bywamy kilka razy do roku, to restauracje "Swojski Smak"...
~Z. Godlewski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Słabo wątek zamknięty Nic szczególnego, o ile zupka całkiem smaczna to drugie danie całkowita klapa.
~Janek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Tragedia wątek zamknięty Wczoraj (23 czerwca 2015) byłam ze znajomymi w restauracji "Swojski Smak" i...
~Ewa Morawska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

nigdy więcej wątek zamknięty Już wieki nie spotkałam się z taką obsługą. i Nie tylko ja bo stolik obok...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

syf i tragedia wątek zamknięty Nieuprzejma i powolna obsługa (2 osoby układające sztućce przez 15 minut...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Dzień kobiet w Swojskim Smaku wątek zamknięty W dzień kobiet chłopak zabrał mnie do tej restauracji. Na wejściu było widać,...
~Matylda S.
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Zmiany wątek zamknięty Coś w tej restauracji się zmieniło. Jedzenie wciąż dobre choć kiedyś było...
~Kirk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

NIE POLECAM - MASAKRA wątek zamknięty jedzenie fatalne, ciasto na pierogi rozgotowane, polędwiczka z kurkami twarda...
~gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Tragedia !!!!!!! wątek zamknięty Jedzenie beznadziejne .Zgadzam sie z opinią poprzedniczki Dodam tylko że do...
~qazx11
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Niestety nie polecam wątek zamknięty W lokalu chyba faktycznie zależy jak i kto jest na zmianie, ale widzę że...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

JEST KIEPSKO wątek zamknięty Byłam bywalcem tej restauracji od ok 10lat do wczoraj. Nie chce mi się tam...
~KATAH
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

107

wątków

do góry