Widok

Stały Klient Arci

Witam wszystkich prosze nie wiezyć w te oszczerstwa jestem klientem swojskiego smaku od ponad 10 lat wlasciciele nakładają ogromny nacisk na czystość w lokalu pracownicy mogą czasem zawieść ciężko dzisiaj o dobry personel,ale to nie znaczy że trzeba resztę zaraz przekreślić jedzenie jest takie samo jak zawsze smaczne restauracja podaje dania na swój sposób specyficznie np żurek jest inny niż klasyczny,placki ziemniaczane rownież mają swoj specyficzny smak itd...
Ale pamietajmy ze nie wszystkim sie dogodzi nie wiem kto pisze te negatywne komentaże ale ja sie z nimi nie zgadzam i bede polecał to miejsce .
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4
czystość? a był Pan na kuchni? tam jest dopiero masakra
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 26
Kuchnia to syf miała być zamknięta w Maju 2015r . przez sanepid , Coś się stało że naprawiono kafelki odmalowano kuchnię i na tym się skończyło . Okna okapy wentylacja umazane tłuszczem .
Zanim zjecie zobaczcie na jakim Grillu i patelniach smażą .Smażone mięso na Czarnym spalonym grillu który ma 12 lat Podczas grillowania niebieski dymek unosi się z patelni która ma 0.5 cm warstwę spalenizny , a na łososiu z grilla są czarne kropki .
Na mięsie nie widać spalenizny iż jest Ciemne ale na piersiach z kurczaka Grillowanego proszę przetrzeć białą serwetką dania z grilla to biała serwetka będzie ciemna od spalonej patelni grillowej , Ze stałym Klientom jeszcze wątroba działa to cud smacznego syf i tyle .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 27
do góry