Widok

Obiad weselny

Wczoraj urządziłam w tej restuaracji wesele dla gości, małe kameralne, więc zależało mi na prywatności, dostaliśmy osobne pomieszczenie , pięknie przystrojone, ale co najważniejsze- ceny zupełnie za niskie jak na to jedzenie. Po prostu Pyszne! Nie za mało nie za dużo. Kontakt był bardzo dobry. Obsługa w dniu ślubu miła, wesoła, zaglądali czy czegoś nam nie trzeba. Pani menager Magda super babka! A na koniec jedzenie które było opłacone a nie zjedliśmy zostało nam zapakowane. Dziękuję za wszystko! Polecam naprawdę szczerze
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

W tej restauracji zatrudnia się bez Umowy o prace , a w kuchni jest syf . Brudne okapy , Zasyfiały gril z przed 14 lat nie czyszczony . Brak sprzątaczek , a mięsa są innego gatunku niż sprzedawane .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

Tak to Prawda co Pisze Wojciech , sama widziałam kucharzy bez umów o pracę zwalnianych z nie wiadomych przyczyn . By dostać ostatnia pensję na szmaci jechali i myli zamrażalki w piwnicy , a wszystko jest mrożone . ( pierogi , ryby, mięsa gotowe zrazy i wszystko co da się zamrozić i leżakuje tam miesiącami ) . A jak zwracali uwagę że patelnie i garki są poobijanie zardzewiałe to byli natychmiastowo wyrzucani z pracy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

mieszkam nad tą knajpom i popieram to co tam jest,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry