Widok

Konopnickiej 10

Kamienica powstaje w centrum Wrzeszcza. Z budynku szybko dojść można zarówno na przystanek SKM, jak i do sklepów, punktów usługowych, galerii. W otoczeniu budynku znajdują się wszystkie udogodnienia jakich poszukiwać może mieszkaniec centrum miasta.

Kamienica to budynek pięciokondygnacyjny z częścią usługową na parterze i podziemnym garażem. Elegancka, stonowana elewacja z podświetlonym ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

paradox

Do cichobieżnej windy w zestawie głośnobierzne pociągi (towarowe, SKM, PKM i inne średnio co pół minuty) :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Takie czasy, nie ma już gdzie budować, a deweloperzy budować chcą :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Miejscówka nadaje się jedynie pod wynajem dla studenciaków. Na zakotwiczenie się tam na stałe z rodziną - absolutnie nie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co za WRZÓD NA d*pIE!
Kto pozwolił na wybudowanie (może i ładnego w dzisiejszym spojrzeniu, klocka) dookoła pięknych, zabytkowych kamienic NAJSTARSZEJ zachowanej i prawdziwej STARÓWKI Gdańska. Mieszkam naprzeciw i..wymiotować mi się chce jak patrzę za okno.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

nawet nie zachowano architektury tego klocka do otoczenia- do ustawy o zagospodarowaniu w tym rejonie...no ale kto bogatemu zabroni?
postawiono klocek z betonu, z którego jak na razie przez ok pół roku wynoszą ze środka ten beton- pozostanie sama skorupa...
kopalnia - wiercenia 24 godz. w środku Wrzeszcza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie, no lepsze było to, co tam stało przedtem :)))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgadzam się z protestem!

Jestem nową mieszkanką Gdańska. Od trzech lat odpoczywam po kilkunastu latach w stolicy. Obecnie wynajmuje mieszkanie w browarze i zachwycona zwiedzam regularnie nowe zakątki Wrzeszcza i ta inwestycja spowodowała, że pierwszy raz w swoim długim życiu zadzwoniłam do prasy aby złosić samowolę budowlaną. Na całej ulicy nie ma ani jednego budynku w nowoczesnym stylu!!!! Rozumiem nowe mieszkania, niech nawet tam będą ale niech się wtopią kształtem lub chociaż kolorem w otoczenie starych pieknych kamienic i willi! Całe śródmieście Gdańska jakoś może zachować pewien klimat nowych inwestycji a ten biało szary kloc wygląda obrzydliwie i psuje cały klimat wspaniałego i pieknego miejsca, które prędzej czy póxniej doczeka się świetności. Jesytem oburzona i w szoku, jak można psuć na wiele dziesięcioleci miasto taką krótkowzroczną głupią decyzją! Gdzie jest konserwator zabytków i ktoś od planowania przestrzeni miejskiej! wstyd wstyd wstyd!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry