Widok

Konsultacja ortopedy

Witam,
Uprzejmie proszę o informację czy w ciągu 2 dni mogę gdzieś dostać się-jak najszybciej na wizytę do ortopedy? Może być telefoniczna oraz płatna. Wszędzie odwołują wizyty, odsyłają i nie dają możliwości konsultacji. Obecna sytuacja wyłączyła mnie z możliwości korzystania z rehabilitacji, a przez moje schorzenie straciłam pracę. Potrzebuję najpóźniej za 2 dni zwolnienia lekarskiego, aby miało ono ciągłość oraz żeby nie zostać bez środków do życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SOR w szpitalu jako ostateczność.
Ewentualnie telefon do przychodni przy szpitalu kolejowym w Gdańsku, może tam dostaniesz jakieś wskazówki. Pracują w miarę swoich możliwości, ale i tam normalnie do ortopedy się czeka w kolejce. Ale może dostaniesz jaką dobrą radę w recepcji.

Pamiętaj, ze jeśli potrzebujesz tylko przedłużenia zwolnienia bez konsultacji ortopedycznej to zadzwoń do swojego lekarza rodzinnego. Zadzwoń do swojej przychodni i powiedz o co chodzi. Lekarz do ciebie oddzwoni i możecie załatwić wszystko od ręki, za darmo i bez wychodzenia z domu. Od tego bym zaczęła. Na prawdę przychodnie działają przez telefon. Mąż dostał tak zwolnienie tydzień temu, a ja recepty. Bez wizyt, tylko przez telefon.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie dziękuję za podpowiedź.
Niestety nie dają mi możliwości telefonicznej rozmowy z moim lekarzem, ale udało mi się umówić prywatnie do ortopedy.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://m.trojmiasto.pl/forum/Poszukiwany-ortopeda-od-stop-t828940,1,50.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

do góry