Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalna i fachowa obsługa. wątek zamknięty Mogę śmiało polecić Panią Aleksandrę, Idąc do Prudential oczekiwałem jak...
~Maciej Zajac
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczny że trafiłem na Panią Aleksandrę. Już pierwszym...
~Maciej Siemaszko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 grudnia 2018

Pani Ola to fantastyczny Konsultant, którego cechuje: wątek zamknięty P rofesjonalizm R zeczowość U czciwość D obre rozeznanie w temacie E mpatia N...
~Zofia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Agentka z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm; punktualna, rzetelna, nienarzucająca się klientowi....
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Rzetelne, profesjonalne doradztwo wątek zamknięty Pani Aleksandra wykazała się dużą wiedzą o sprzedawanych produktach,...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Konkretny i nienachalny doradca . wątek zamknięty Bardzo dobry doradca.Dołączam się do wypowiedzi poprzedników. Polecam
~Adi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

W pełni profesionalna i życzliwa obsługa wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Aleksandrę Szulc! Jest ona bardzo profesionalnym i...
~mariusz.n
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

POLECAM! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Panią Aleksandrę . Profesjonalne oraz przede...
~Agnieszka Wasilewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

W pełni zadowolony wątek zamknięty Na spotkaniu z panią Aleksandrą jest rzetelenie i komfortowo. Klasa!...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

profesjonalnie wątek zamknięty Jestem zadowolona z konsultacji z Pania Aleksandra, dostałam rzetelnie...
~iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Niezmiernie zadowolony wątek zamknięty Osoba profesjonalna, kompetentna, a przede wszystkim bardzo życzliwa dla...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Konkretnie wątek zamknięty Szybko, miło i profesjonalnie. Panie Aleksandra jest niczym światełko w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Profesjonalna i życzliwa obsługa. wątek zamknięty Udając się do firmy Prudential w celu zapoznania się z możliwościami...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, niesamowicie sympatyczna osoba i ciekawe...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Osoba bardzo kompetentna wątek zamknięty Na moje pytania o możliwości wyboru profilu oszczędzania, jak również o...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Konsultantka potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć "przeciętnemu zjadaczowi...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry