Widok

Kontra "Stały klient"

Też jestem stałym klientem od lat i ciekawi mnie opinia kogoś kto podpisał się jako "kk". To próba oczernienia Dja Krzyśka. Przypuszczam, ze to jawna prowokacja zorganizowana przez grającego gorzej Pawła, który przechodzi sam siebie, żeby zaszkodzić swojemu zmiennikowi i obgaduje go nawet do gości lokalu. Po pierwsze Dj Krzysiek zawsze jest obecny za konsoletą i jeśli chce kto komuś zaszkodzić to powinien wiedzieć, ze w lokalu jest monitoring i ktoś zainteresowany łatwo zorientuje się, ze to stek bzdur. Po drugie rozśmieszył mnie tekst o szybkim i łatwym zysku. Ja i ludzie, którzy ze mną przychodzą nigdy nie zapłaciliśmy złotówki. Obcy goście może płacą za dedykacje, ale na tym chyba polega ta praca.Nie będę naśladować "kk" i pisać o Pawle, którego ktoś pomyłkowo nazwał Dj-em, bo za wiele by pisać nieciekawych o nim faktów. Ja i znajomi zdecydowanie polecam imprezy Krzyśka, który bardzo ciekawie gra. Przekonajcie się sami. Nie gra przynajmniej muzyki programem w laptopie i to nawet dokładnie w tej samej kolejności na każdej imprezie. Co do Pana Wacka potwierdzam opinie przedmówców, a co do Dja Krzyśka to dziękujemy oszczercom, bo każdy może łatwo sprawdzić jak jest naprawdę.
Moja ocena
obsługa: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w pełni. Pamiętam Dja Krzysia. To była klasa. Zawsze grzeczny, czysty, schludnie ubrany i grał dużo ciekawiej od tego chamskiego niechluja Pawła. Widać ewidentnie, że właścicielowi nie zależy na wizerunku lokalu i dobry traktowaniu gości. Nie chodzę już tam, bo po kilku ostatnich wizytach pozostał tylko niesmak i poczucie straconego czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry