Dwa Światy

Kluby, dyskoteki Restauracje

Gdynia, al. Jana Pawła II 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lajt wątek zamknięty Club lajt ;d Total lus, music dobra i prosto laski zarywać ;d
~Lord
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Było świetnie wątek zamknięty Jeśli idzie się z nastawieniem na świetną zabawę, naprawdę taka jest. Idzie...
~Zadowolona:)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

:) wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam! Klimat, obsługa i lokal po prostu cudowne. Bawiłam...
~Zielonaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

ZABAWA wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCA SIE DOBRZE POBAWIC, WYSZALEC. BYŁAM W PIATEK...
~ZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Wspaniały wieczór wątek zamknięty Witam Państwa. Nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi opiniami. Byliśmy tam...
~Zosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Kradzież w Dwóch Światach wątek zamknięty Witam 30 Października zostałam okradziona w tym lokalu, jako stała...
~Okradziona
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2010

skandal !buda do zamnkniecia wątek zamknięty niewiem jakm cudzem wladza takiego miasta jak gdynia pozwala aby takie cos...
~dorian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Pobicie chłopaka na dyskotece a brak szybkiej pomocy obsługi wątek zamknięty Witam , chciałam zasygnalizować iż w dniu 12.08.2012 w lokalu Dwa światy w...
~prawni
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

nie polecam wątek zamknięty niewygodnie niebezpiecznie i obskurnie...
~FBI
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

Miły babski wieczór wątek zamknięty Poszłyśmy sobie tam z koleżankami akurat w środę bo można sobie wtedy...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

dobrze mozna sie bawic wątek zamknięty Ja tam bie narzekam na dwa swiaty dobra muzyka przy ktorej czkowiek sie...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

W końcu ruszyła restauracja wątek zamknięty Cieszymy się bardzo, że w końcu ruszyła restauracja. Poszliśmy z mężem...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

portowa knajpa. wątek zamknięty Jedyne co dobre, to muzyka, fajne klimaty pod disco polo, nogi rwą do...
~rr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

tragedia wątek zamknięty zwlekalam z przyjsciem do tego clubu...chcac nie chcac i tak...
~jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

brak wątek zamknięty brak szatni brak kobiet do tanczenia
~leszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Pszemek - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna obsługa, bardzo ładne panie chętnie bym się z nimi umówił i są...
~Pszemek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Trafiliśmy do tego lokalu przez przypadek i mile się zaskoczyliśmy. Nie wiem...
~Krysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Nie zapomniana noc wątek zamknięty To była nie zapomniana noc. Super impreza a zaczęło się od karaoke....
~Piotrek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

dzieki za super zabawe wątek zamknięty ja bardzo dobrze sie bawie dj tez super wie co zagrac a to ze typiary tam...
~medziki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

NIE NIE NIE!!! wątek zamknięty Dwa Światy....to jakaś pomyłka. Wstapilismy tam ze znajomym w sobotę,...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
76

postów

51

wątków

do góry