Widok

nie polecam

niewygodnie niebezpiecznie i obskurnie...
Moja ocena
obsługa: 4
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
śmierdzi starym olejem szef robi laskę chyba tym że w ogóle tam jest
kasuja za wjazd tyle co w dobrej dyskotece jedyne co tam jest dobre to dj bo jest naprawde spoko i muzyczka którą puszcza . Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

N I E P O L E C AM !!!

TO JEST KPINA ! NIECH SZEF DOJRZY CO SIE DZIEJE W JEGO LOKALU!!! DJ PAWEL TO ZLODZIEJ KIEDYS ZGINELY MI PIENIADZE W JEGO MIEJSCOWCE ! DO TEGO DOSZLY MNIE SLUCHY OD KOLEZANKI KUZYNKI ZE GRAL U JAKIS LUDZI NA WESELU I OKRADL PARE MLODA Z PIENIEDZY Z ZABAW JAKIE GOSCIE WRZUCALI A W SPOSOB JAKI ODZYWA SIE W SWOJEJ PRACY DO LUDZI I INNE BURACKIE TEKSTY SWIADCZY NIE TYLKO O NIM ALE PSUJE REPUTACJE LOKALU PRZYCHODZA TAM SAMI MELINIARZE WIEKSZOSC LUDZI Z KASA I KLASA DAWNO ZREZYGNOWALA Z TEGO MIEJSCA JAK DWA SWIATY ZROBIL SIE TAM STRASZNY SYF PO ZA TYM BRAMKA BEDZIE MIALA NIESAMOWITE KLOPOTY ZA DUZO RZECZY SIE TAM WYPRAWIA ZEBY NP BIC DZIEWCZYNE PO TWARZY BO WPADLA NA CZLOWIEKA ZDARZA SIE POWINNI BYC r******I W TYLEK I PEWNIE NIE BAWEM BEDA ALBO SKONCZY SIE TO BENZYNA+ ZAPALKA O TYM TEZ SIE MOWI ZYCZE ZADBAC O ZMIANY W PRZECIWNYM RAZIE NAPRAWDE SZCZERZE POWODZENIA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NA MAKSA NIEBEZPIECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!! POPIERAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam ani potanczyc niemozna z dziewczynami bo odrazu chca sie napierdaalac brak szatni kpina i kible caly czas okupywane bo sie w nich piepsza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy kto jak i co lubi opinie różne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko sie zgadza !! brak szatni!! wiec za co ten wstep?
przecierz to zwykly PUB ! naw parkietu nie ma.. a kible masakra!
naprawde nie rozumiem za co ten wstep jak nie mozna sie tam czuc bezpiecznie ...kurtki swetry wszystko ginie szczyt! wlasciciel powinien za to odpowiadac ale jest on bardzo nie uprzejmy i zbyt pewny siebie
DJ bardzo ordynarny i nie mily o ile mozna go tak wogule nazwac
NASZCZESCIE TA SPELUNA ZOSTANIE ZAMKNIETA TAK JAK TE INNE...
MA TAM POWSTAC JAKAS NOWA BUDOWA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry