Widok

Korek! Dla każdego już, zamknęli objazd

Mieszkańcy z ulicy młyńskie zrobili drogę jedno kierunkową!.. wszyscy od teraz stoimy w korku. W ramach protestu, proponuję przejazd specjalnie w odwrotnym kierunku niż jak było zawsze, czyli w stronę Gdyni.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Powoli, powoli... spokojnie, w która stronę jest kierunek, w stronę hipicznej czy w stronę chylońskiej? i ewentualnie od którego miejsca?
Mieszkańcy sami sobie tego nie mogą wstawić bo to nie ich droga. Trza w UG się dowiedzieć czy to prawda, czy też nie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest tam jedno kierunkowa w stronę chylonskiej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to podziękujmy tamtejszym mieszkańcom i władzom gminnym. Banda hipokrytów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proszę bardzo :) :) :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

I bardzo dobrze że zamknęli
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ja tam i tak jeżdżę pod prąd. Ta droga nie należy do mieszkańców żeby sobie robili z niej jednokierunkową.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powodzenia.
500 zl i 10 punktów karnych..
Jak nie ma na miejscu policji wystarczy wysłać do komendy zdjęcie przejezdzajacego w ten sposób pojazdu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Konfident...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Raczej konfidentka , nie pracująca , napływowa .... życzę aby też musiała stać teraz w korku. Tylko że konfidentka siedzi w domu w godzinach szczytu, niestety.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

A mieszkańcy na pewno pod prąd, święte krowy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chcesz - sprawdź. Wszyscy jeżdżą zgodnie ze znakiem i tak jak reszta też wczoraj stali w korku.
Proponuję zgłosić sie teraz do zarządu dróg niech rozwiążą problem korku tam gdzie jest jego źródło czyli na skrzyżowaniu. Niech to bedzie rozgalezienie, zjazdem czy chociażby światła.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z chęcią my to sprawdzimy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O w morde znaki sa legalne stoi tam teraz czesto policja szczegolnie wgodzinach szczytu maja niezle zniwa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zamiast stac na mlynskiej powninni ruchem sterowac przy aiz. W tych samych godzinach i korka by nie bylo i mlynska moglaby byc dwukierunkowa. Ale panowie wola kase i wyniki robic....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może teraz ktoś zobaczy jak jest problem i na skrzyżowaniu cos zrobi. Światła, rozgalezienie..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak pójdzie S6 to zrobią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj zaplacilem mandat i 8 punktow jeszcze moge stracic prawko na polnej drodze ,odpuszczam Mlynska i Hipiczna ,wywieszam biala flage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak na pewno- "ktoś" się bardzo, bardzo tym przejmuje.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak pójdzie S6 to zrobią? -tak powinno być napisane ze znakiem zapytania, drogi ''anonimie'' bo tego nie wiesz tylko przypuszczasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może wiem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakbyś się trochę zainteresował,, toja" i był na spotkaniach dotyczących s6 to byś o takich rzeczach a nie siał ferment
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~MK. byłem raz 13 lat temu i już powinniśmy jeździć po niej od 8 lat. Więc myślisz że to co mówią się sprawdza? Za stary jestem na bajery. A po za tym ,co ma wspólnego s6 do ronda w Koleczkowie ? Zobaczymy za trzy lata, kto miał racje i sieje ferment.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

proponuje dzwonic codziennie na policje zeby na skrzyzowaniu w koleczkowie kierowali ruchem tak po cztery godziny dziennie w najwiekszym natezeniu ruchu
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to jest myśl. Będą mieli zajęcie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nastepni niech stana na Mlynskiej ,beda miec bardzo oplacalne zajecie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

I dobrze ze jeden kierunek zrobili przynajmniej nie robicie z polnej drogi autostrady i nie lecicie 100km h . stac wkorku jak inni i nie kombinujcie cfaniaczki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

No zawsze można jeździć z rana w drugą stronę. Może nie 100 , ale 90 na h .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szanowni kierowcy, Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy jesteśmy zadowoleni z faktu zmiany organizacji ruchu. Pomysł zorganizowania drogi jednokierunkowej na naszej ulicy poddała jedna z mieszkanek i został on szybko wdrożony czym podkreśliliśmy naszą determinację i jedność. Muszę przyznać, że pomysł był przedni, nie zgadzam się bowiem na to że pod moimi oknami będzie objazd dla pół Koleczkowa. Czy my będziemy tam jeździć ? tak będziemy bo mamy do tego prawo, chociaż mam tak poukładane życie że w zasadzie nie muszę nigdzie z domu się ruszać, tak samo jak większość moich szanownych sąsiadów którzy uczestniczyli w realizacji projektu.
Jeżeli macie jakieś inne pomysły abym miał spokój pod domem który kupiłem i niedawno się do niego wprowadziłem to czekam na Wasze odpowiedzi, pomysły, wyrazy zachwytu…..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 22

Bujaj się, od dziś będziemy trąbić przed twoim domem, oczywiście ostrzegając innych przed niebezpieczeństwem. Nawet, jadąc tamtędy do pracy o 5 na ranem.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Może wystarczyło durne progi zwalniające.... skutecznie zwalniają, A nie zamykać wszystko
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Co myślicie że tylko wam jeżdżą samochody koło nosa? Trzeba było się budować na Syberii .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Popieram kierowcę jeździć dla odmiany rano.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teraz mozecie sobie potrabic haha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Prawo, to miał każdy tam jeździć , nie twoja prywatna to droga . Grupka zacietrzewinych ludków mogła pomyśleć o spowalniaczu .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

lub kierowcy mogli jezdzic wolniej a nie jak bydlo wypuszczone z lasu , nie umiecie jezdzic - stojcie w korku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Proszę o zgłaszanie się chetnych do komitetu aby hippiczna była tylko jednokierunkowa. Tylko wyjazd.
I po tym do domów nie dojadą to zaczną myśleć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

He He powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Siedzący , pierdzący w domu ... hahaha.... :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szlag mnie trafia na co idą moje podatki ! Zakichana policja zamiast stanąć na skrzyżowaniu przy AiZ i pokierować ruchem aby rozładować korek który ciągnął się przez las do połowy zjazdu na Rumię, stoi i kasuje mandaty na polnej drodze przy starym młynie. Aby nie było jestem mieszkańcem Hipicznej i mnie nikt się o zgodę nie pytał czy zrobić drogę jednokierunkową. Większość ludzi którzy płakali u wójta nad wprowadzeniem zmiany ruchu mieszka od krótkiego czasu albo jeszcze nie zamieszkała bo są w trakcie budowy, a już wcale nie mogę zrozumieć czemu głos oddawali ludzie którzy mieszkają w początkowym odcinku ul. Młyńskiej i nawet nie dojeżdżają do wąwozu jadąc do domu.
Kiedy w końcu będzie rondo w Koleczkowie ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzwoń do gminy. trzeba ich nękać telefonami. Może jakaś pikieta. Co roku jest coraz gorzej. Nie mogę tego zrozumieć, tam gdzie rondo potrzebne to go nie ma.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za. Blokada dw218 w godzinach szczytu!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za 2 lata wybudują S6 i tym pędzącym na Kaszuby (obecnie przez Koleczkowo-Przodkowo) nie będzie się opłacało jechać przez las.
Wpadną na węzęł Karwiny - zjadą w węźle Koleczkowo-ale od strony Kielna i pojadą dalej (chyba że już od żukowa będzie też wybudowane - więc tym bardziej nie będa tu jechać). Wytrzymaj 2 lata - czyli dwa sezony - bo problem jest największy latem ( zwłaszcza w piątki)
Dodatkowo Rumia w piatek stała - więc tu ludzie odbijali na Wejherowo i nad morze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie pisz bzdur. Jak nie znasz tematu. A że S6 odciąży korek to bzdura, Będzie jeszcze gorzej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korek zniknie po otwarciu w 2021 S6 - i wówczas tu wróc i przeproś za chamstwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie chamstwo? Wyluzuj. Wrócę masz to u mnie i wtedy dopiero poczujesz chamstwo. I jeszcze jedno czemu, wyzywasz ludzi z ul. Młyńskiej od ''wiejskich głupków'' ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic takiego nie napisałem - mylisz użytkowników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie możliwe, wszystko widać jak na dłoni. P.S. Ja się nie mylę. Urywam temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni dyskutanci,
Być może warto byłoby mieć świadomość, że budowa części dróg (tej wyłożonej płytami), o których mowa, została sfinansowana z prywatnych pieniędzy mieszkańców tej części Koleczkowa. Jako jeden z nich nie sądzę, by wykładając te pieniądze z własnych kieszeni (podatki nie mają z tym nic wspólnego) kierowali się chęcią budowy obwodnicy Koleczkowa czy też alternatywy dla korka przed skrzyżowaniem. Jeszcze cztery lata temu, gdy płyt nie było, mało kto miał ochotę skorzystać z objazdu. Zatem może Ci z Państwa, którzy zarzucają nam hipokryzję, egoizm itd. zechcą dołożyć się do zrzutki (kwota do sprawdzenia w UG). Wówczas pretensje będą cokolwiek bardziej uzasadnione.
Pozdrawiam
Koleczkowianin
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie pierdziel głupot. Co mają powiedzieć mieszkańcy Jeziornej, Majora Bojana, czy innych ulic? Nie po to się zrzucali? Zrzucaliście się dla swojego komfortu, a nie dla mojego. A jeździłem tamtędy i przed płatami i w d...e mam te płyty. Droga będzie dwukierunkowa prędzej czy później i nic nie poradzisz. Prawda taka że przehandlowaliście to przed wyborami, małostkowi mieszkańcy młyńsko -hippicznej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ja może szlaban postawię przy drodze na której ja wykładałem pieniądze na płyty i będę zbierać opłatę od przejezdnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak Twoja prywatna to proszę bardzo - zachęcam, jak gminna to możesz jedynie klocka postawić!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To była ironia kolego jak nie zrozumiałeś xd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karma wraca Analku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj wojtuś wczoraj pod prąd jechał nie ładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wojtek , a taki sympatyczny.. no pacz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co się czepiacie ? Skoro wolno Piotrowi to i ja mogę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego patrzysz na innych ??? to nie jest wytlumaczenie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wojtuś ma czerwonego merca w lizingu to może więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już niedługo droga będzie otwarta z powrotem, geodeci już wytyczyli poszerzenie wąwozu i kwestia tygodni jak wjedzie sprzęt i będą poszerzać. W gminie mówią ze do końca roku będą płyty na całości położone i będzie objazd który odciąży ruch na skrzyżowaniu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobra wiadomość !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

to odrazu progi zwalniajace tam zamontujcie bo rekordy predkosci beda tam lecialy , bambry dorwa sie do objazdu jak do autostrady , zanim byl zakaz to po tamtejszych dziurach nie ktorzy ponad 80km/h po tych dziurach jezdzili.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktos był na zebraniu wiejskim? - czy podano jakies konkrety odnośnie nowej drogi i nowego ronda?
Widzę, że geodeci nabili już paliki w miejscu odbicia od obecnej drogi (na wysokosci tego zjazdu na kurniki z drewnem opałowym)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieje, że przy okazji poszerzania nie zniszczą tej zabytkowej spiżarni z XIXw?:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodziło mi o znaki geodezyjne na Chylońskiej - i budowę nowego odcinka przez łąkę do kapliczki na Kielno.
Wytyczenie juz jest zrobione
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj kolo kapliczki jezdzili pomiary drogowe i cos sprawdzali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

do góry