Odpowiadasz na:

Szanowni kierowcy, Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy jesteśmy zadowoleni z faktu zmiany organizacji ruchu. Pomysł zorganizowania drogi jednokierunkowej na naszej ulicy poddała jedna z mieszkanek i... rozwiń

Szanowni kierowcy, Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy jesteśmy zadowoleni z faktu zmiany organizacji ruchu. Pomysł zorganizowania drogi jednokierunkowej na naszej ulicy poddała jedna z mieszkanek i został on szybko wdrożony czym podkreśliliśmy naszą determinację i jedność. Muszę przyznać, że pomysł był przedni, nie zgadzam się bowiem na to że pod moimi oknami będzie objazd dla pół Koleczkowa. Czy my będziemy tam jeździć ? tak będziemy bo mamy do tego prawo, chociaż mam tak poukładane życie że w zasadzie nie muszę nigdzie z domu się ruszać, tak samo jak większość moich szanownych sąsiadów którzy uczestniczyli w realizacji projektu.
Jeżeli macie jakieś inne pomysły abym miał spokój pod domem który kupiłem i niedawno się do niego wprowadziłem to czekam na Wasze odpowiedzi, pomysły, wyrazy zachwytu…..

zobacz wątek
6 lat temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry