Widok

Korekta kifozy

Mam 23 lata i pogłębioną kifozę. Czy znacie jakichś dobrych specjalistów w Gdańsku, którzy zajmują się wadami postawy? Lekarze, fizjoterapeuci. Proszę o podanie ulicy ośrodka czy stronę w internecie. Interesuje mnie pomoc na NFZ jak i prywatni specjaliści.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nike terapia http://www.fizjomanual.com/
na Gdańsku Osowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam prof. Rafala Pankowskiego . Moim zdaniem jest to najlepszy ortopeda w Trojmiescie a takze jeden z lepszych w Polsce . Przyjmuje prywatnie w Gdansku i w Gdyni - koszt wizyty to 200 zl.- telefon i adres gabinetu prywatnego znajdziesz w internecie . Jest ordynatorem w szpitalu panstwowym przy ul. Nowe Ogrody w Gdansku ( tam operuje ) . Warto wydac 200 zl. na wizyte prywatna i dostac skierowanie do szpitala panstwowego ( czas oczekiwania na operacje to okolo 3 - 4 miesiace ) . Goraco , serdecznie polecam prof. Rafala Pankowskiego !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprobuj wizyty u prof. Rafala Pankowskiego . To bardzo dobry ortopeda . Na pewno cos fachowo doradzi . Moze zaproponuje operacje albo doradzi Ci inna skuteczna pomoc . To naprawde bardzo dobry specjalista ( specjalizuje sie w schorzeniach kregoslupa ) . Pomogl juz bardzo , bardzo wielu ludziom . Prof. Rafal Pankowski ma bardzo dobre opinie - sprawdz na Znany lekarz pl. Zycze Ci wszystkiego dobrego i duzo , duzo zdrowia . Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (147 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry