Widok

Korespondencyjne wybory prezydenckie

Opinie do artykułu: Korespondencyjne wybory prezydenckie.
Artykuł na temat: Koronawirus - działania państwa, samorządów i służb

Wybory prezydenckie odbędą się w maju i będą przeprowadzane wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego. Taką decyzję, mimo wielu głosów sprzeciwu, podjął w poniedziałek, późnym wieczorem, Sejm. Rząd otworzył też furtkę do przesunięcia terminu wyborów o tydzień, czyli z 10 na 17 maja. Wcześniej do dymisji ze stanowiska wicepremiera i ministra nauki podał się Jarosław Gowin, bo odrzucono jego propozycję ws. przełożenia terminu wyborów o dwa lata.

Ustawa w sprawie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sam przemyśl co piszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten "anonim" to Ruski Troll sądząc po składni zdań!!!.
Jak zwykle uaktywniają się przy wyborach.!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

... to ma być demokracja?!

Jeżeli moje dane zostaną udostępnione Poczcie Polskiej, która nie jest upoważniona do ich posiadania, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, składam doniesienie do prokuratury!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się że na świecie tak głosują ale głosują tak od kilkudziesięciu lat. Mają przemyślane i dostosowane prawo, procedury itp. U nas nie ma nic a prawo pisane jest na kolanie na życzenie szeregowego posła z Nowogrodzkiej i podpisywane przez jego nominata w Pałacu Prezydenckim. Wystarczy minimalnie wysilić umysł aby wiedzieć że to farsa.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie nie nie

Skandal idą na perwe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybory

Jeżeli nie ma problemu w głosowaniu na budżet obywatelski tak samo można przeprowadzić wybory przez internet przecież nie jest to aż tak skomplikowane ten rząd może prawie wszystko jak na cmentarz może chodzić a ani gorszego sortu nie mogą to ja im się dziwię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No napewno

Ludzie! Mam prośbę! Najlepiej odpuśćcie. Nie warto ryzykować zdrowia i życia dla marionetek!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo dobrze.

Przecież można korespondencyjnie i nie ma problemu.na swiecie tak głosują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

troszkę rozumu nie wiele, żeby na oddychanie nie zabrakło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A to dyskusja o ekonomii i zarządzaniu? Wygląda raczej na wypociny przeciętnego Sebiksa spod Żabki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może lepiej niech nie idą tą drogą...

...bo pewnie do 10 rano wszystko by siadło jak dzienniki elektroniczne w szkołach jakiś czas temu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To "ę" pewnie miało być prześmiewcze, ale nie zaczaiłeś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko popaprańcy głosują na dude

Skoro taki kozak i skoro ten ciemnogród tak miodem i mlekiem płynie to co mu zależy te kilka miesięcy, wytłumacz mi? Przecież będzie dluzej rządził !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam niedługo będziesz wyl

Jak ogarniesz co się w tym ciemnogrodzie dzieje. Choć pewnie przeceniam możliwości twego intelektu ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ja mam odebrać i pokwitować odbior tej karty??? Mam dostać mandat za zbliżanie sie na mniej niż 2 metry do listonosza??

Ten list też może mieć COVID - 19. Jak mam pójść do urny jak jest zakaz przemieszczania się??? Wytłumaczy mi ktoś, bo chcę zagłosować ale musiał bym złamać obostrzenia wydane przez rząd. Pytam się na serio bo chcę głosować ale rzad mi to uniemożliwił. Może jakąś aplikację wymyślą, że zrobię fotkę i MMS em wyślę ???????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga

Uwaga to jawne wybory po nich każdy kto będzie przeciwko obecnej władzy będzie prześladowany. Zakupią od Chińczyków program i oznacza Cie na czerwono jako wroga partii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile standardowo dostarczają tych listów dziennie geniuszu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry