Widok

Korespondencyjne wybory prezydenckie

Opinie do artykułu: Korespondencyjne wybory prezydenckie.
Artykuł na temat: Koronawirus - działania państwa, samorządów i służb

Wybory prezydenckie odbędą się w maju i będą przeprowadzane wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego. Taką decyzję, mimo wielu głosów sprzeciwu, podjął w poniedziałek, późnym wieczorem, Sejm. Rząd otworzył też furtkę do przesunięcia terminu wyborów o tydzień, czyli z 10 na 17 maja. Wcześniej do dymisji ze stanowiska wicepremiera i ministra nauki podał się Jarosław Gowin, bo odrzucono jego propozycję ws. przełożenia terminu wyborów o dwa lata.

Ustawa w sprawie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z maturą tylko?

Naprawdę to wasz POziom? On był w seminarium , to ukryty klecha . Czarnym nie wierzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź na skargę do tej wspaniałej Unii. Dalej bierzcie z nich przykład to będzie tak jak we Włoszech Hiszpanii i innych inteligentnych narodach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam jesteś kaczor. Hołota wybiera Hołownie. Kultury trochę!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To zależy czy głosy będzie liczyła nauczycielka matematyki z TVPis edukacja. To stawiam na 4416 %
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lewaki

Co za lament i narzekanie. Wielce obrażone lewactwo nie chce głosować i nawołuje innych to bojkotu to za trole. Nie płakać tutaj bo nie da się tego czytać. Wybory to wasz zasr*ny obowiązek zresztą bez Was czy z i tak opozycja nie ma szans. Nie ma argumentów i nie ma żadnych szans.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nawet teraz widzę po łapkach jak jesteśmy podzieleni

Polacy kreatywni,przedsiębiorczy,zaradni na zachodnim brzegu Wisły, nieudacznicy,ofermy,lenie,roszczeniowcy,na wschodnim brzegu, proste!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ja nie chce głosować. nie chcę aby mi przysyłali pakiet. nie chce iść i go wysyłać oraz nie chcę wypełniac oswiadczenia. Mam takie prawo czy już nie? Konstytucja mi gwarantuje że jak mam to w d... to moje świete prawo. A teraz grozi mi 3 lata więzienia ? A Nie ma tam nic o tym, że musisz zagłosować. Możesz oddać pustą kartę. a jaką mam gwarancję że w komisji nie skreślą tam swojego kandydata? A jeśli skreślę wszystkich i mam nieważny głos to de facto zagłosowałem pomimo tego że nie chcę głosować .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha a teraz najlepsze

haha a teraz najlepsze pis na przyszły tydzień wrzuciło na wokandę sprawę aborcji! Trzeba ciemny lud czymś zając do wyborów, potem sprawie łeb ukręcą. To się nazywa pokerowe rozdanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Biedron może być i ożenić się z nitrasem

Byle nie słońce Peru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli co jest takiego że Polacy nie dadzą rady ?

Może jakiś konkretny przykład ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybory które są zapisane w Konstytucji

Muszą się odbyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Schowali się w bunkrach. Koronawirus szaleje, a unia też nic prawie nie robi z tym.

To jest początek końca UE, w wielu krajach UE takie głosy się już zupełnie serio pojawiają, przede wszystkim w tych najbardziej doświadczonych przez koronawirusa czyli Włoszech i Hiszpanii. Wcale się nie dziwię, jeśli jakiś czas po epidemii, gdy wszystko wróci do normy dojdzie do Italoexitu i Spaniexitu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry