Widok

Korneliusz - opinia

W "Moja Szkoła Tenisa" trenuję już około 10 miesięcy. Monika nie była pierwszym trenerem, do którego zadzwoniłem, ale była pierwszym trenerem, u którego poczułem zaangażowanie, odpowiednie podejście i chęć współpracy. Bardzo się cieszę, że wybrałem właśnie Monikę! Zaczynałem totalnie od zera, a dzisiaj widać zdecydowany progres.

Obecnie ze względu na zmiany w moim grafiku trenuje z Kasią (trenerką z "Moja Szkoła Tenisa") i też jestem bardzo zadowolony. Jeżeli Monika ze względu na swój grafik nie może bezpośrednio z Wami trenować, to na pewno znajdzie dla Was odpowiedniego trenera.

Poza samą nauką gry możecie liczyć na pomoc w zakupie rakiety, obuwia, czy wymianie naciągu lub owijki.

Domyślam się, że same maksymalne oceny wyglądają podejrzanie, ale zaznaczyłem zgodnie z prawdą.

Dziewczyny, wiem, że ze mną nie zawsze jest łatwo i przyjemnie. Tym bardziej bardzo Wam dziękuję za Wasz profesjonalizm połączony z poczuciem humoru i indywidualnym podejściem.
Moja ocena
oferta: 6
 
skuteczność: 6
 
poziom nauczania: 6
 
klimat: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Korneliusz, wielkie dzięki za wyjątkowe słowa! Od wystawienia przez Ciebie opinii minął rok, a my wciąż razem trenujemy. Mam nadzieję, że widzisz progres od tamtego progresu ;-) Ku mojej radości znowu gramy razem, a zatem do zobaczenia na korcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry