Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tom - opinia nowy temat Chodziłem na lekcje tenisa do tej szkoły przez dłuższy czas i polecam....
~Tom
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 20 października 2020

Michał K - opinia nowy temat Jako tenisowy żółtodziob - polecam gorąco! Bardzo dobry instruktaż techniki,...
~Michał K
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Agnieszka - opinia nowy temat Super półkolonie tenisowe, jesteśmy bardzo zadowoleni, całodzienne wyżywienie...
~Agnieszka
1

dodano: 22 sierpnia 2020

Hania - opinia nowy temat Zaczelismy tu nauke od podstaw i od pierwszych zajec sprawialo nam to ogromna...
~Hania
1

dodano: 6 sierpnia 2020

Eliza - opinia nowy temat Polecam serdecznie półkolonie. Ciekawe zajęcia, nie ma nudy. Mój syn bardzo...
~Eliza
1

dodano: 13 czerwca 2020

Asia - opinia nowy temat Super szkółka. Od kilku miesięcy uczęszczam na treningi i jestem bardzo...
~Asia
1

Darek - opinia nowy temat Moj syn uczestniczył w zeszym roku w półkoloniach tenisowych. Profesjonalna...
~Darek
1

Agnieszka - opinia nowy temat Szkoła organizuje bardzo fajne półkolonie tenisowe. Zajęcia są dynamiczne i...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

Bogusław - opinia nowy temat Zapisałem 10-letniego wnuka na półkolonie tenisowe. Codziennie wracał z zajęć...
~Bogusław
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

Agnieszka - opinia nowy temat Do Mojej Szkoły Tenisa chodzę na treningi od lat i jestem bardzo zadowolona....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2020

Izabela - opinia Napiszę krótko - Moja Szkoła Tenisa - nauczy każdego, nawet tych mniej...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2019

Polecam Bardzo przyjazna atmosfera na zajęciach, świetni trenerzy, świetna opieka,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2019

Warto grać z Moją Szkołą Tenisa Mogę polecić Moją Szkołę Tenisa, z którą współpracuję już parę lat. Z oferty...
~Magda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2019

Świetne półkolonie ! Świetne półkolonie! Moją Szkołę Tenisa poleciła mi koleżanka, która była...
~Zadowolona mama
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2019

Godne polecenia Bardzo przyjazna atmosfera, profesjonalni i sympatyczni trenerzy,...
~BS
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2019

Sławek - opinia Wszystko jest super. Dzieci pod dobrą opieką. Dobrze prowadzone zajęcia. Mogę...
~Sławek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2019

Najlepsi w mieście wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy w końcu miejsce dla siebie. Grają nasze...
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Jest ok Szkoła w porządku, ale zbyt duża ilość dzieci w szkółkach i mogłaby być...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2019

zarażeni pasją wątek zamknięty wspaniała możliwość spędzenia czasu z rodzinką. mila atmosfera i cudowni...
~RENATA
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Przy zaangażowaniu i doświadczeniu trenerów postępy gwarantowane :) do tego...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

39

wątków

do góry