Widok

Koronawirus

Temat dostępny też na forum:
Osiedle garnizon Wrzeszcz kilkudziesięciu robotników chodzi po osiedlu po kilka osób i pracują na jednej budowie nie rozumiem czy ich to nie dotyczy .. i nikt nie zadzwoni ... A oni swoje hałasy ludzie w domach i roznoszą wirusa..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dzwon na psy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

policje bo psy to masz w budzie,a skoro uwazasz ze na psy to idz do budy i powiedzi im to zobaczymy co ci doradzą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszędzie to samo . Do sklepu palca czasem nie idzie wetknąć bo to po piwko, a to batonika, a to gumy do żucia a to soczek dla dziecka...Czy to są uzasadnione potrzeby? Ludzie , dlaczego swoją głupotą narażacie innych?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ograniczenia nie dotyczą wykonywanej pracy, jak wyobrażasz sobie budowę którą prowadzą 2 osoby...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i budowy nie poprowadzą dwie osoby ale czy muszą ciągle biegać do sklepu po piwo? Połowa ,,moich klientów" to właśnie budowlańcy. Kolejka na pół sklepu przez nich. Nie kupują jedzenia tylko piwo i setkę wódeczki i to wkooorwia najbardziej bo bez piwa można żyć. A skoro nie potrafi to niech jeden z drugim kupi po skrzynce od razu a nie biega w kółko po jedno czy dwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wycofać piwo ze sklepów i po problemie. Teraz nag;e apteki mają problem, że ludzie kupują kremy do rąk, poczty mają problem, że ludzie kupują książki z przepisami, spożywczaki mają problem, że ludzie kupują piwo. Wycofać co zbędne i będzie po problemie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niezwykle błyskotliwa recepta.
Pomija jednak drobne szczegóły:
- Stosunkowo często bywam w aptece. Jednak nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek ktokolwiek kupował w niej wyłącznie krem do rąk.
- Stosunkowo często bywam na poczcie. Jednak nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek ktokolwiek kupował tam wyłącznie książki z przepisami.
- Do aptek i poczt są obecnie spore kolejki. Zatem tym bardziej nie wierzę, że ktokolwiek chadza tam po pierdóły, jeśli nie musi.
- Poczty sobie same stworzyły problem, bo zamiast dostarczać listy polecone (kiedy znacznie więcej odbiorców jest w domach), doręczyciele wrzucają jedynie awiza. Rozumiem, że to z powodu wirusowej niechęci do kontaktów osobistych. Ale skoro sprzedawczynie w marketach mogą wykonywać swą pracę w maskach i rękawiczkach, to dlaczego nie oni?
- Dla wielu, szczególnie małych, osiedlowych, sklepików, alkohol jest znaczącym źródłem dochodu. Szczególnie teraz wiele osób woli zrobić duże zakupy spożywcze np. raz w tygodniu, w markecie czy dyskoncie. Z samej, dorywczo kupowanej, spożywki małe sklepy mogą nie wyżyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz, ja też czasami bywam w żabce, jednak nie przypominam sobie, żebym w ciągu ostatnich kilku miesięcy kupowała wyłącznie piwo.

Ostatnio na jakimś portalu czytałam wypociny farmaceuty narzekającego, że ludzie przychodzą kupować podkład do twarzy albo skarpetki złuszczające do stóp.

Na facebookowym forum Poczty Polskiej pracownicy narzekają, że klienci przychodzą kupować książki z przepisami lub zabawki dla wnucząt.

Teraz pracownicy Żabki narzekają, że ludzie kupują piwo...

Dopóki kasa się zgadzała, to w okienku aptecznym na siłę wciskano kremik do rąk, na poczcie wywieszano książki, elektroniczne pieski i komplety ręczników, w żabce reklamowano promocję na piwo. A teraz nagle wszyscy płaczą, że ludzie przychodzą po pierdoły...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawsze biegali po piwo i beda biegac dopiero to zuwazyles,nigdy nie przeszkadzalo to tobie a teraz czepiasz sie wszystkiego,zastanow sie troche nad soba a potem oceniaj innych i przestan stac w oknie i ryc sobie psychy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Jak prowadzić biznes w czasach pandemii? (3 odpowiedzi)

Jak prowadzić biznes w czasach pandemii? Wiadomo, trzeba się izolować, zmniejszać ryzyko i...

Co z nami będzie ? (4 odpowiedzi)

Wiadomo, ze przed nami olbrzymi kryzys. Jaki plan ma Partia ? W budżecie państwa nie ma...

gdzie kupić płyn do dezynfekcji w "normalnej" cenie? (41 odpowiedzi)

Witam! Pomijając internetowych spekulantów, chciałbym zaproponować możliwość wymiany informacji...

do góry