Widok

Koronawirus

Witam. Jakie jest Wasze podejście do obecnej sytuacji w Trójmieście? Zachorowań u nas coraz więcej. Dostęp do POZ utrudniony, aż strach co będzie jesienią gdy dzieci zaczną chorować. Jak będą funkcjonować szkoły, przedszkola? Tyle nie wiadomych, tyle obaw :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Historia z koronką otwiera puszkę pandory. Myślę, że inicjatorzy całej tej akcji z wiruskiem nie przewidzieli co się wydarzy. Powiem, tak. Wychodzą na jaw coraz to bardziej szokujące informacje. Powiązania rządu amerykańskiego z niemieckimi nazistami. Dogadali się, ponieważ chcieli dostać nie tylko technologię rakietową, ale również to co dało nam UFO. Tak tak, niedługo będzie jazda na całego. Na rozgrzewkę link do wypowiedzi byłego ministra obrony Kanady. https://www.facebook.com/ufo.sightings20xx/videos/789907021487027
Jak myślicie, dlaczego żydzi amerykańscy nie chcieli uwierzyć w holokaust? Kim są tak naprawdę ludzie, którzy udają ich reprezentantów?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

... nawet nie czytam, od razu łapka w dół. Świat zwariował niczego mądrego nie napisze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bardzo proszę. Wiem że to co piszę jest kontrowersyjne, ale jak do tej pory mam rację. Na szczęście coraz więcej ludzi widzi co się tak naprawdę dzieje, a koronka jest tylko przykrywką. Na pewno żyjemy w ciekawych czasach.
A co do UFO to proszę sobie już na stałe przyswoić informację, że jest to fakt a ukryta technologia wykracza znacznie poza to co jest oficjalnie znane. Na necie jest trochę na ten temat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry