Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lekcje indywidualne wątek zamknięty Miałam okazję kilkakrotnie skorzystać z lekcji indywidualnych w okresie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2019

treningi wątek zamknięty Polecam naukę gry w tenisa dla dzieci. Trenerka Paulina na Chwarznie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2016

Nie polecam wątek zamknięty Arogancja obsługi, nawierzchnia śliska, niezbyt ciepło w zimie brak dbałości...
~Marek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Obsługa i klimat 0 wątek zamknięty Nie spotkałem się jeszcze z tak nie miła obsługą i brakiem profesjonalizmu....
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Gdyńska Akademia Tenisowa wątek zamknięty młodzi ambitni i zaangażowani trenerzy pracujący z pasją szkolenie dopasowane...
~rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2014

Dzień dobry wątek zamknięty Czytając opinie dotyczące naszej działalności widzę , że zadowolono są osoby...
~Właściciel i kadra GAT.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2014

Obiekty godne polecenia !!!! wątek zamknięty Trzy profesjonalne obiekty (łącznie sześć krytych kortów) co ważne obiekty są...
~Nolo
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

:( wątek zamknięty No cóż nie mój klimat. Wysokie ceny jestem w stanie zrozumieć, ale...
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Stan - opinia wątek zamknięty gram na Kortach Gdyńskiej Akademii Tenisowej regularnie od kilku lat, dzieci...
~Stan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

mk - opinia wątek zamknięty oferta dopasowana do potrzeb, skuteczność wysoka bo trenerzy wymagający,...
~mk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2013

~Jack
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Po prostu rewelacja! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy lubią ten sport i szukają odpowiednich warunków do...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 maja 2012

rewelacja ! wątek zamknięty rewelacja !
~olo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

13

wątków

do góry