Biblioteka duża, dużo przydatnych książek, bardzo pomogła mi w pisaniu prac, ale mam kilka zastrzeżeń:
1)Tylko w czytelni książki poukladano tematycznie. W wypożyczalni natomiast często kompletnie pomieszane. Wiem, że ma to związek z ponumerowaniem ksiażek (numerowane są nie pod względem tematycznym, a jako kolejność "wejścia" w sklad księgozbioru), niemniej jednak wiele jest tu książek pościaganych ze starych bibliotek wydzialowych. Te ksiażki z powodzeniem mozna bylo ponumerować tak, aby lezaly koło siebie tematycznie-w ten sposob łatwiej znaleźć interesujace treści
2)Ksiażki najbardziej potrzebne na zajęcia bardzo rzadko dostępne poza czytelnią, a w czytelni - jeden egzemplarz. Fajnie by bylo, gdyby takie pozycje były i tu, i tu, ale wiadomo-to kwestia pieniędzy.
3)Zakaz wchodzenia z bagażem, mimo, ze przy wyjściu z biblioteki sa czułe bramki, sprawdzające, czy ktoś nie wyniosl książki...i idź tu człowieku z naręczem potrzebnych rzeczy...Ile razy coś mi spadło po drodze, bo nawet z siatką nie mozna wejść
4)Nie wiem, kto wymyślil metalowe schody w bibliotece, halasuja, gdy sie po nich chodzi. Wystarczy miec trochę cięższe buty, zeby dostać ochrzan od bibliotekarki :/