Widok
ja wiem tylko że u nas tak śmiesznie wyszło
ja miałam ślub 7.10.2006:)
a mieszkam jakieś 100m od magnata:)
i się zastanawiam jak tam jest co weekend widzę tam śluby wiec chyba jest to fajne miejsce, a poza ślubami widzaiłam że ludzie orgamnizuja jakieś zjazdy sylwestry andrzejki
jak coś tam się nowego Ci wyklaruje to pisz:)
pozdrawiam
ja miałam ślub 7.10.2006:)
a mieszkam jakieś 100m od magnata:)
i się zastanawiam jak tam jest co weekend widzę tam śluby wiec chyba jest to fajne miejsce, a poza ślubami widzaiłam że ludzie orgamnizuja jakieś zjazdy sylwestry andrzejki
jak coś tam się nowego Ci wyklaruje to pisz:)
pozdrawiam