Widok

Kościół św. Brata Alberta na Przymorzu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć Kobitki!
Mam do Was pytanie. Czy któraś z was miała ślub w kościele św. Brata ALberta w Gdańsku na Przymorzu?
To jest parafia mojego mężczyzny i sie uparł na nią bo zna tam księży a mi się osobiscie nie bardzo podoba ten kościól ponieważ jest jeszcze nie wykończony i raczej w środku nie jest za ładnie.
Z kolei moja parafia jest na zielonym trójkącie i też jest to raczej nowy kościół i też raczej nie ma pięknego wnętrza...
Może któraś z was ma jakieś fotki ze ślubu w jednym z tych kościołów? jak to wyglądało, jak przystroiłyście, jak klimat itp. bo prawdę powiedziawszy jestem przerażona....
Pozdrawiam
KAsia
Sprzedam Farage Lolita :)

[url=http://www.abcslubu.pl]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Ciocia brała ślub w Albercie ale to było 5 lat temu Od tamtej pory wiele się zmieniło w kościele Podejrzewam że jak ładnie ozdobicie kwiatami to nie będzie źle-zobaczysz:) A atmosfera w tamtej parafii jest na prawdę wyjątkowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak własnie słyszałam... tylko szlag mnie trafia jak patrze na te rusztowania na suficie... ;( trzeba będzie kombinować z ustrojeniem
Sprzedam Farage Lolita :)

[url=http://www.abcslubu.pl]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję dekorację kościoła
zainteresowanych proszę o kontakt na maila
pozdrawiam:)
image

dekoracje ślubne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

do góry