Widok

Kościół w Wielkim Kacku

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam:-)

Poszłam na rękę moim przyszłym teściom, którzy chcą aby ślub odbył się w kościółku w Wielkim Kacku. Prosze o opinie. Może któraś z Was już tam śłubowała lub zamierza??

Z góry serdecznie dziekuję :-))

Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi Ci o Kościólek na ul.Źródło Marii???Jesli tak,to też jestem zainteresowana...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my ślubujemy właśnie w Kacku :)))
a co konkretnie Was interesuje, może uda mi się pomóc?

pozdrawiam :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem ile jest Kościółków w Wielkim Kacku, ale teściowie coś wspominali o Źródle Marii. Chodzi mi głównie o księży - bo ja mam wujka księdza, który ma parafię w Raciążu i chciałabym żeby to On udzielił mi ślubu. Ale nie wiem jaki stosunek do tego będzie miał proboszcz parafii W.K., bo proboszcz z mojej parafii nie jest przychylnie do tego nastawiony przez co zraziłam się do jego osoby.

Pozdrawiam

Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Wielkim Kacku ten stary kościół to jest właśnie na Źródło Marii :)

hmm... akurat w kwestii księdza naprawdę trudno mi powiedzieć - u nas będzie 4ech księży "nadprogramowych", o czym ksiądz jeszcze nie wie, ale o to jestem spokojna, bo dość intensywnie uczestniczę w życiu parafii i z księdzem mam bardzo dobry kontakt.
nie wiem jak to wygląda, jeśli chodzi o osoby z innych parafii (no chyba, że Twój narzeczony jest stąd, albo jego rodzice - w tym wypadku nie powinno być problemów, bo chyba raczej księża ich znają?), ale myślę, że naprawdę można się dogadać :)

a kiedy macie ślub?

pozdrawiam :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Planujemy na czerwiec 2007. Mam nadzieje, że pogoda będzie rewelacyjna.
Marzył mi się kościółek wśrodku lasu, pełno zieleni, słońce, no i wogóle pełny romantyzm...:-)))

Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gonia napisał(a):

> Nie wiem ile jest Kościółków w Wielkim Kacku, ale teściowie coś
> wspominali o Źródle Marii. Chodzi mi głównie o księży - bo ja
> mam wujka księdza, który ma parafię w Raciążu i chciałabym żeby
> to On udzielił mi ślubu. Ale nie wiem jaki stosunek do tego
> będzie miał proboszcz parafii W.K., bo proboszcz z mojej
> parafii nie jest przychylnie do tego nastawiony przez co
> zraziłam się do jego osoby.
>
> Pozdrawiam
>
>

Co za przypadek-mój Luby tez jest akurat z okolic Raciąża:-)
Ja mieszkam w Rumi,więc jak widać oboje jesteśmy z różnych parafii,
dlatego też jest istotne dla mnie jak tam "obsługa" wygląda.
Czy możecie opisac,jak jest przed tym Kościołem-czy jest jakoś ładnie zagosopdarowany wokół-nie mam narazie czasu tam jechac i wszystko musze załatwiać na odległość:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kościół i całe "obejście" były odnowione jakiś rok temu, więc pod tym względem nie powinnas mieć zastrzeżeń
sam kościół moim zdaniem bardzo ładny - trzeba by go trochę ustroić, ale nie za bardzo, bo straci klimat; witraże (kolorowe BRADZO) w słoneczne dni sprawiają, że wnętrze jest po prostu śliczne i takie... radosne :)))
jeden mankament - kiedy jest chłodniej na dworzu odbija się to również na poziomie temperatury wewnątrz :/

pozdrawiam :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małe sprostowanie :-)))))

To mój wujek ksiądz jest z Raciąża, a Luby z Gdańska.

Pozdrawiam

Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry