Widok

Kosciol w straszynie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy jest ktos tutaj kto ma slub 21/07/07 w kosciele sw.Jacka w straszynie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ja mam. Ty też??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak my tez mamy.A na ktora macie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę wiedziała w sobotę. Wstępnie jesteśmy umówieni na 17. A Wy juz cos planowalisci czy macie zarezerowaną godzinę?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mymielismy wstepnie na 16ta ale przez mala pomylke musielismyprzelozyc na 15ta. Mamy juz zarezerwowane. Stroicie jakos kosciol czy zostawiacie tak jak jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecyowanie stroimy:). mamy dekorantkę (?), która ma sie wszystkim zająć. Chcecie się dołączyć czy cos planujecie już?
A gdzie macie wesele?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie my tez mamy dekoratorke ktora bedzie nam stroic a wiem ze jak macie miec slub na 17ta to jest jeszcze jeden na 16ta sa napewno 3 sluby jeden po drugim.Wesele mamy w kozim grodzie.Ile placicie za dekoratorke kosciola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszce nie ustalilismy dokładnie ceny, bo ma nam udekorowac jeszce salę weselną. Więc zależy na jaki rodzaj dekoracji się zdecydujemy. Jaką dekorację będziecie mieli w Kościele?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem to kazda lawa bedzie z jakims tiulem i chyba rozyczka no i oprocz tego bedzie porozstawianych duzo swiezych kwiatow ale tak naprawde to dopiero zobacze jak tam wejdziemy bo stroi nam zaprzyjazniona florystka/dekoratorka ktora zreszta zajmuje sie wszystkim(sala,samochod,bukiet itd).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tak samo jak u nas. Jaka mniej wiecej kolorystyka kwiatów będzie? I czy panna młoda ma juz suknię? Jaką?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknie ma ale jaka to nie mam pojecia.Tez zobacze dopiero w dniu slubu.Wydaje mi sie ze kolorystyka kwiatow bedzie raczej utrzymana w bieli i moze jakies jasne herbaciane.Ale glowa nie recze. A gdzie macie wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele mamy obok - w domu parafialnym. polecam stronke www.kasiawojtek.weselny.pl
Nasza kolorystyka to też biel i trochę bardzo jasnego różu... Może uda nam się cos wspólnie wymyslic i przy okazjipodzielic kosztami?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta stronka to wasza?
bo juz na niej bylem jakis czas temu ale zdjec ze srodka tego domu to nie widzialem. No musze jeszcze sie zapytac naszej dekoratorki kiedy ona chce te rzeczy zabrac.No bo teraz jest troche problem bo po nas i przed wami ktos tez ma slub.Nawet jakbys chciala udekorowac kosciol to trzeba to zrobic wczesniej z rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie...
I tu zaczynają się schody...
Warto byłoby odnaleźć też pozostałe pary i ustalic cos odnośnie dekoracji, bo jak mają zupełnie inna kolorystykę niż ja czy Wy byśmy chcieli a reszta jest ok to wystarczy zająć się tylko szcegółami - a co jak dekoracja jest zupełnie "nie z tej bajki"?...
Widzę, że zaczynają powstawac małe problemiki...
Zapytam jak to się rozwiązuje
PS Tak stronka nasza - środka nie ma bo bez dekoracji nie ma na co patrzeć... :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko jak znalezc ta 3 pare? My nie mieszkamy w polsce takze kontakt z kosciolem mamy ograniczony.Jak mozesz sie dowiedziec o jakis kontakt do nich to byloby fajnie.Moze udaloby sie nam jakos dogadac bo inaczej to naprawde bedzie ciezko.no chyba ze oni nie chca dekoracji ale i tak nie bedzie czasu miedzy slubami na sciaganie lub zmiany.Szczerze to nie wiem jak to zrobic teraz.Myslalem,ze w tym kosciolku na uboczu nie bedzie tyle chetnych osob na ta date :-).Cos wymyslimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam tak samo... ;)
Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu powinnam być tam w Kościele. Myślę, że Ksiądz powinien mieć jakieś namiary... Powiem o co chodzi - może pomoże...
Mam nadzieję, że się jakoś zgramy.
Tak czy inaczej fajnie, że chociaż my jakoś możemy się porozumieć :)
W razie czego mój e-mail jest na stronce.
Podaj mi swój to bedę informowac gdybym nie mogła na forum Cię znaleźć.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj e-mail masz jak klikniesz na moje dane ale razie czego to slalam@wp.pl czekam na jakies informacje.Pogadaj z ksiedzem jak to najlepiej zalatwic.A z ktorym ksiedzem wczesniej rozmawialas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Księdzem Ryszardem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my chyba jak dobrze pamietam to z ksiedzem Markiem. Czekam na jakies informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc.
Masz jakies nowe wiadomosci co do kosciola? Udalo ci sie dorwac numer do tej nastepnej pary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Problem zrobił się dosyc duży. ogólnie straszny tam bałagan. W efekcie są dwa śluby na 16 i nie wiadomo ile na 17 (może dwa a może nie...?)
Dodatkowo pojawiły się nowe okoliczności z salą weselna i musielismy zrezygnować.
Jedyny kontakt jakim dysponuje Ksiądz to do was i do nas :)
Z reszta zupełnie nic nie wiadomo - nie ma kontaktu i nawte Kościół ma problem w tym momencie...
Przykro mi. Ja nie wytrzymałam i zmienilismy całe wcześniejsze plany... :(
Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No teraz to mnie zalamalas.My juz mamy zaproszenia porozsylane.Ja wiem ze byla taka sytuacja ze byly dwa sluby na 16ta bo jeden z nich to mial byc nasz ale my ostatecznie zgodzilismy sie na 15ta> A jakie kosciol ma problemy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem. Wy macie na 15. Sprawdziłam. Ale i tak zostały dwa sluby na 16 - poza waszym. czyli wychodzi na to, że wczesniej miały byc trzy. przynajmniej jesli chodzi o dekoracje, to należy do Was. czyli bedzie tak jak chcecie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kościół ma takie problemy, że ma kilka slubów o jednej godzine a nie ma kontaktu z osobami, które rezerwowały ten termin...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mam nadzieje,ze bedzie ok bo dla nas zmiana kosciola teraz to masakra.Nawet nie chce o tym myslec.A macie juz jakis inny kosciolek i sale na wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak - całe szceście... Udało się i to wszystko w jeden dzień. Właściwie to się cieszę, bo teraz mamy bliżej domu i nawet bardziej w stylu, w jakim chcielismy na poczatku. A jak wiadomo - pierwszy pomysł jest najlepszy ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry