Widok

Kosmetyczka w Wejherowie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
możecie kogoś polecić????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie polecam panią Ole tel. do niej to: 0604-286-373 Pani ola ma swój zakład kosmetyczny w klubie fitnes "Piruet" w Wejherowie. Polecam w 1000% p.Olę - jest po prostu superrrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam p. Anię z Venus przy Puckiej w Wejherowie, jest naprawdę dobra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rownież polecam p. Olę z Piruetu :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawa a czy chodzisz może na areobik do klubu piruet? Bo jak tak to może się znamy z widzenia. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Wandzia. Wstyd się przyznać bo ostatnio to byłam w Piruecie jeszcze przed ślubem (wiesz lato i te sprawy..) ale od września na 100% reaktywuje chodzenie na aero. Ja zazwyczaj chodziłam w sob.na 12.00 ale w tygodniu tez często byłam. A Ty chodzisz tam na aero regularnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez chodzilam tam na aerobik, ale podobnie jak Kawa latem nie moge sie zebrac i troche sobie odpuscilam :P

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja staram sie chodzić w miare regularnie, ale wiecie jak to jest.... chodzę we wtorki czwartki i piątki na 19. Pozdrawiam i może się kiedyś na stepie spotkamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:O Wandzia zadzwiasz mnie 3 razy w tygodniu -> Brrrawo!!!
Kurcze muszę czym prędzej wznowić chodzenie bo brzuszek mi rośnie w zastraszającym tępie i wcale nie od fasolki hihi...
A do kogo chodzisz na zajęcia - do Natali, Moniki czy Eli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W wakacje zajęcia prowadzi najczęściej Ela a ja najbardziej lubie zajęcia u Moniki. A ty? Ja chodze tak często bo jestem jeszcze przed weselem (i kiedyś zapuściłam sobie brzucha he he he) a nie jak wy już po.... he he. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba też lubie najbardziej jak zajęcia prowadzi Monika :) przyzwyczaiłam się do jej sposobu ćwiczeń, ale pozostałe laski tez fajnie prowadzą.
Olka to co po Tw. ślubie wznawiamy chodzenie nie?!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wejherowo

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

do góry