Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
porażka wątek zamknięty Nie polecam. Żadnego efektu na plus nie zauważyłam. Wystrój piękny ale jakoś...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

tylko OK. wątek zamknięty to co miało być zrobione, nie zostało. tzn miał byc w pakiecie 30minutowy...
~Kluska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Po prostu cudo wątek zamknięty Czasami lubię oddać się w ręce profesjonalistów i zapomnieć o szarym świecie....
~Zuzka
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Wysoki standard wątek zamknięty Do Gdyni i mojej polskiej rodzinki zawitałam z UK w okolicy świąt. Jak każda...
~UKlover
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Nieporozumienie wątek zamknięty Byłam w tym salonie na manicurze. Niestety, muszę się zgodzić z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Manicure/pedicure - stanowczo nie polecam wątek zamknięty Zabieg wykonany w sposób daleki od profesjonalizmu: - brak namoczenia dłoni...
~Zefir
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Dramat wątek zamknięty Witam, Dziś korzystała z uslug w "salonie"i jestem bardzo rozczarowana brud...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Recepcja do wymiany wątek zamknięty Niestety nie dane mi będzie skorzystać z oferty wykupionej przez grupon -...
~Marla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Jest dobrze! wątek zamknięty Na początku: jestem bardzo bardzo obeznana we wszystkich salonach na obszarze...
~Kate:)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Przytulnie i profesjonalnie wątek zamknięty Szczerze polecam to miejsce. Nigdzie nie czułam się tak dobrze jak w tym...
~Mariola K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Przede wszystkim brudno, gabinety mikroskopijne, absolutnie nie przystosowane...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

beznadzieja wątek zamknięty Wykupiłam 3 mikrodermabrazje na grouponie. Skorzystałam z 2. Zabiegi robione...
~niezadowwolona klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Fajne miejsce wątek zamknięty Jestem młodą osobą, która ma spore problemy z trądzikiem. Tak naprawdę odkąd...
~Ofelia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

super polecam wątek zamknięty Do Gdyni przyjechałam na wakacje, to tutaj dorastałam i teraz raz na jakiś...
~HollandGirl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Atrakcyjne ceny wątek zamknięty Poszłam na zabieg promowany w newsletterze firmy - 10-stopniowe oczyszczanie...
~Natalia B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

wszystko ok wątek zamknięty bardzo fajne miejsce z dużym potencjałem, to ponoć sieć - ale taka na...
~Iga K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

zadowolna z Groupona wątek zamknięty miałam 5-etapowy zabieg, wszystko ok, przyjemnie i rzetelnie wykonany zabieg,...
~kalinka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Bardzo przyjemnie wątek zamknięty Jestem stałą klientką Kliniki Anna Pikura i nigdy nie zdarzyło mi się być...
~Mariola O.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Nie spodziewałam się, że w Trójmieście znajdę takie miejsce. Miałam wrażenie,...
~Paulina M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Całkowite odprężenie wątek zamknięty Szukałam w mieście jakiegoś eleganckiego miejsca, gdzie mogłabym spędzić...
~Luiza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry