Widok

Kosmetyki do skóry atopowej

Aniołki Temat dostępny też na forum:
Kochani mam do was pytanie, mianowicie, jakich kosmetyków używacie do pielęgancji skóry atopowej? Jakie są u was szczególnie skuteczne? Czy korzystaliscie kiedyś z atopis.pl? Jakie są wasze opinie na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie chce się pani pozbyć tej choroby? Mogę przedstawić program pomagający pozbyć się przyczyny choroby, oraz fajne kosmetyki wspomagające leczenie. Program polecany przez dr. Józefa Gawędę - ordynatora w Świętokrzyskie Centrum Reumatologii . Prezentacja programu jest bezpłatna. 607 798 000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja szukam czegoś żeby się pozbyć, ale ciężko znaleźć coś skutecznego nie wiedząc jaka jest przyczyna. Syn ma alergię na białko , próbuję latopic ale nie zawsze działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym też możemy pogadać i spróbować znaleźć rozwiązanie. Ja będąc uczulonym na wszystko co pyli ( wyniki alergologiczne 10/10 ) znalazłem sposób żeby odstawić wszystkie leki na alergię ( zyrtec, pulmicort, oxis - duże dawki) . Problemem mogą być nieszczelne jelita, ale to wymaga obgadania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz przepisuje wam lecznicze kosmetyki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z kosmetyków atopis i jestem bardzo zadowolona. Są bardzo delikatne i przynoszą ulgę skórze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

do góry