Widok

Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Witam wszystkich,

Ostatnio lubię oglądać Kosmikę TV, wróżbitę Macieja i innych, nawet próbowałam zadzwonić, próbowałam kilka razy, dzień później znów kilka razy i w żaden sposób nie mogę się dodzwonić. Jak to jest, że ludzie którzy się tam dodzwaniają mówią że udaje się za pierwszym, drugim razem, a mnie nie udało się wcale pomimo usilnych prób, pomimo że dzwoniłam w różnych momentach, i w trakcie porady i w innych momentach? Czy to oglądacie? Może jest ktoś kto się dodzwonił i potwierdzi, że faktycznie można dodzwonić się łatwo.
Nie chce żeby zaraz stworzyła się dyskusja na temat czy wierzyć we wróżby czy nie, czy sie sprawdza czy nie, czy głupota korzystać czy nie...
Co o tym myślicie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 51
JA TEŻ TO OGLĄDAM DLA MNIE TO ZWYKŁA ŚCIEMA ONI WYŁAPUJĄ TYLKO TE NUMER CO WIDZĄ PO RAZ PIERWSZY WTEDY LUDZIE MÓWIĄ ŻE DODZWONILI SIĘ ZA PIERWSZYM LUB DRUGIM RAZEM ALE PRÓBUJ MOŻE SIĘ UDA TO NIE JEST MOŻLIWE WRÓŻYĆ KOMUŚ PRZEZ TELEFON
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 12
tez tak myslałam i dzwoniłam z różnych numerów ale nic z tego
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
hahahah a myslalam ze jestesmy sami:) z mezem czasami siedzimy wieczorem i nie mozemy sie nadziwic Maciejowi, ta jeo gestykulacja i teksty" i znow 100 % trafnosci" , czasami jak znajomi wpadna na drinka to siedzimy i sie nabijamy, tez proboewalismy sie dodzwonic i to nie raz i nic, zawsze ze wybrali inny nr,
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3
No dokładnie. My sie z mamą z niego śmiejemy i z tektów: "a no właśnie", "a to dziekuje za uznanie" i tez probowałysmy dla beki dzwonic ale sie nie udało, ale ściema z tym Maciejem, a jeszcze wróż Dawid jest śmieszny ;)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6
dawid sie zawsze modli i smyra piorkiem swoje karty:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
ludzie ci cwaniacy śmieją się z was w głos przy wysky to są naciągacze
a wy co dzwonicie to samo frajerstwo.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dokładnie tak jest jak piszesz ,ten palant z tv to stary naciągacz i cwaniak,nabijajcie mu dalej kabze,a on bedzie mówił jak do niego pięknie dzwonicie buachacha.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
jajaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nudzisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kim jest dla mnie wróżbita Maciej? Tym, kim jest w rzeczywistości - błaznem i imbecylem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
nieprawda! facet ma łeb na karku. robi grubą kasę na głupocie innych oraz na tych, dla których jest zabawny. ciemny lud kupi wszystko - trzeba tylko umieć sprzedać. Maciej umie:D
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
robienie z ludzi debili powinno byc karane
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=312520
zarabiam online!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
"robienie z ludzi debili powinno byc karane

loki08"

a moim zdaniem nikt nie musi z nich robić debili, już nimi są skoro wierzą w takie bzdury, że im ktoś przez telefon za kasę powie prawdę o przyszłości a wszystko to będzie pokazane w tv...
Skoro stać ich na takie wydzwanianie to niech dzwonią podatek jest odprowadzany więc ok.

:D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przecież to jest zwykły kit i tyle
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
dlaczego myslisz ze to kit i sciema sa ludzie mniej i bardziej wrazliwi tam dzwonia ludzie ktorym te wrozby sie sprawdzily i dziekuja za pomoc nie rozumiem czemu kazdy tak ich atakuje ja bardzo lubie ogladac ten program wcale nie musze dzwonic po porade
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja tez tak mysle Ze Kosmica powina byc karana zwłaszcza że nie łączy z wróżbitą a nalicza kase za niewykonaną usługe.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nasze nowe hobby od urlopu.Byliśmy w hotelu, gdzie w kablówce były same telezakupy i tym sposobem trafiliśmy na Macieja. To był strzał w 10!!! Od tego czasu nagminnie dla aprobaty mówimy "ano właśnie" i "dziękuję za uznanie".To jest prwadziwy czad.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeździcie na urlop żeby gapić się w telewizor ?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mozecie dzwonic na Kosmica a kasa itak idzie...do Niemiec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszyscy śmiejecie się z tych oszustów a sami próbowaliście się do nich dodzwonić,a oni was czesali za każdą próbę po cztery złote i kto tu jest żałosny?gdyby nie nasz tępy naród to oni byli by na zasiłkach.jacy obywatele takie programy.
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 8
tępy to jesteś ty ....dziękuje za uznanie!

wypowiedź zmoderowana ( 2011-04-21 11:48:08)

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10
ano właśnie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
sądzę że pani wie, o czym mówię
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wiem ze to prawda, aż mnie ciarki przechodza .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
wtopiłeś kaskę? I jak zdrówko w przyszłym roku?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wrózki Kosmika TV tylko naciogajom by kase zebrac
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie pawda moja mama za pierwszym razem sie dodzwonila
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
i co poprawiło jej sie cos w zyciu napisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie pan pani znajomi pana M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo nie ma sensu tam dzwonić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy z litwy mozna sie do was dodzwonic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak z zagranicy dodzwonić się do w rozbity Macieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dodam swoje trzy grosze naten temat dzwonienia mainowicie na antenie jest wolne numery prosze dzwonic dzwonisz a pancia druga opowiada niestety wybrany zostal inny numer a tu klops bo nie prawda zaden numer nie zostal wybrany poprostu cisza aja trace swoje tylko 3 zl icos tam grosze na antenie pan Maciej pyta czy ktos do mnie dzwonil i tak wyglada dzwonienie do pana Macieja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kiedys ogladałem program i postanowiłem zadzwonić, dodzwoniłem sie odrazu. To była Aga Soyala. Miła rozmowa i nie pomyliła sie wcale. Potwierdziła moje wcześniejsze przypuszczenia żona poszła w długą!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
wiara w takie rzeczy przynosi pecha, trzeba zająć się żoną a nie wróżbami
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2
to zadzwoń jeszcze raz i zapytaj co bedzie dla ciebie lepsze: czy wystaczy tylko lekarz rodzinny, czy może juz pora na specjaliste od chorób psychicznych !!!???
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Karty prawde powiedza tylko trzeba odpowiednio do nich sie nastawic .. Niektórzy naburmuszeni życiowymi troskami udaja sie po porade a co ich jeszcze dobrego spotka.. No pytanie wporzadku tylko zle nastawienie i brak koncentracji co do pytania.. A pozniej czepiaja sie ze karty lub wrozka wstawiaja kity i naciagaja ... Jakie nastawienie taka odpowiedz ..my przekazujemy energie jakiea pragnienie dowiedzenia sie czegos.. W tedy to ma sens .. Tak jak to mialo miejsxe z Twoja żona.. Pozdrawiam Ilona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sciema jak ze wszystkim chociaż ostatnio natknęłam się na fajne wróżby na sites.google.com/site/news048 oczywiście www.Bużka dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez probowalam dodzwonic sie do p.Doroty Haladyn.Teraz widze,jakze bylam naiwna!Zapomnialam o tym,ze telewizja tez musi zarobic i dlatego bez problemu rozlaczala mnie.Mimo,ze nie udalo mi sie rozmawiac z wybranym doradca to za kazde polaczenie placilam 4zl...
Znajomi mieli racje,ze to sciema...a chodzi glownie o pieniadze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maszracje to jakas sciema ,a co gorsze ze daja na glos tylko to co ktos potwierdzi ewa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kiedyś się dodzwoniłam usłyszałam rzeczy, które się wcale nie sprawdziły a miały się sprawdzić ew zeszłym roku tj. 2011. Potem próbowałam wielokrotnie z ciekawości co mi powie, niestety 10 prób na nic. Oni chyba kodują numery, którym coś powciskali i potem blokują, żeby nie usłyszeć co się o nich myśli. Tak dla Waszej wiadomości. głos w tv jest z opóźnieniem. Jak się dodzwoniłam to się pogubiłam, bo mi mówili, że dodzwoniłam się proszę mówić a w tv w tym czasie działo sie coś innego. Tak się asekurują jak by ktoś mówił im coś przykrego czy ich krytykował rozłączają i udają, że nie słychać, że coś się rozłączyło. Wielka ściema
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawdziwi wariaci i naciągacze
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5
Potwierdzam kosmica i jej wrozbici to jedno wielkie oszukanstwo nastawione na zbijanie kasy na naiwnych ludziach.Chcialam sie wczoraj czyl i30.05.20111 przekonać jak to jest z tymi połączeniami do studia.Wiekszosc ludzi twierdzi ze dodzwania sie za pierwszym razem .Program wieczorny prowadzila nowa wrozka Dorota Haładyn wiec nie miala zbyt dużo klientow.Telefony odzywaly sie co kilka minut .Postanowilam zadzwonić i sprawdzić czy jezeli dluzszy czas nie ma nikogo na wizji to uzyskam polączenie.Niestety nie dodzwonilam sie do Pani Doroty i uslyszalam ,że mam ponownie się połączyć.Po moim telefonie jeszcze dluuuugo nikt nie zadzwonila wrozka dalej czekala na polaczenie.Jedna WIELKA sciema i lekcewazenie ludzi ktorzy wydaja na to swoje pieniadze.Ja tez stracilam 4 zl ale tylko po to zeby ostrzec innych .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dodzwoniłam się dwa razy za pierwszym razem, raz za drugim. Odniosłam wrażenie, że jest to uczciwa usługa. Natomiast, czy wróżby się spełniają czy nie, to już sprawa jak dotąd do końca nie wyjaśniona... przez naukę też... Na wszystko należy patrzeć z odrobiną dystansu i wybierać, to co nas wzmacnia i pomaga.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 13
Powiedział ostatnio wróżbita Maciej,że jest 15-to sekundowe opóżnienie od dodzwonienia się do wejścia w program.Mają czas,żeby ostatecznie nie połączyć rozmówcy, gdyby np. chciał krzyknąć coś na teamt trafności czy sprawdzenia się wróżb.Moja sąsiadka zadzwoniła kiedyś i zapytała, co będzie z jej woreczkiem żółciowym.Maciej wrłóżbita wywróżył, że czeka ją operacja ale wszystko będzie dobrze.Tymczasem ona od 11 lat w ogóle nie ma woreczka.Te wróżby to s****ie w banie i tyle!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 6
A na jakim to jest programie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
to jest na Tele5, rano od 10-12 na pewno w niedziele i tez wieczorami po 21.
maciej mnie zadziwia tym ze przez 2 godziny ani łyczka wody nie upije.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
kiedyś pił ale się pooblewał iod tej tej pory woli nie ryzykowć:)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kanale itv godz14.00 ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sliczny!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
No własnie, dlatego 15 sekund opoznienia, zeby mogli wyłączyc bluzgi rozne zartownisiow albo konkurencji. albo ludzi ktorych wrozby sie nie sprawdziły.
drogi macieju, jak mozesz spac spokojnie po tym jak bierzesz grubą kasiorke za taki kit ludziom wciskany cieżki, przez co prawdopodobnie zmieniasz losy ich zycia czasem wpedzajac w wieksze szambo niz to w ktorym siedza ci nieszczesliwi i zazwyczaj ubodzy ludzie. wstyd!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8
no wlasnie sie zastanwialam ze zawsze Ci ludzie nic nie moga powiedziec , tylko maciej moiw o tym co widzi w kartach i potem ciach i rozmowcy juz nie ma, hehe sprytni, ale czasami komus uda sie powiedziec cos w stylu" nie sadze, nie mozliwe" a wteyd maciej mowi" no ale karty zupelnie wyraznie poakzuja ze..." heheh,
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
No bo oni faktycznie mogą powiedzieć tylko to co im wyjdzie w kartach, a jaka jest tego sprawdzalność to już wszyscy wiemy, to jest przecież tylko zabawa. Gorzej jak ktoś zupełnie poważnie to traktuje.

hehe, ostatnio jakaś typiara dodzwoniła sie do wróżbity Dawida i powiedziała "Dzien dobry, jestem poje...a, kiedy uda mi sie pana zabić?", a wróż Dawid rozłożył karty, posmerał je piórkiem i powiedział "Nigdy nie uda się pani mnie zabić". Widzieliście to?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hahahahhahah a to dobre xD Wróżbito Dawidzie, Ty wariacie! xD
Niedawno zadzwoniła do nich kobieta akurat był to 1 program na nowym kanale i pyta wrózbitę Macieja: kiedy znikniecie i przestaniecie się pytać za którym razem?( się ktos dodzwonił?)xD albo facet : jestem z Łeby i chcialem zapytać z którym razem się dodzwoniłem? :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
to prawda nie mozna sie dodzwonic....ale wysylajac sms z pytaniem dostlam wrozbe .ktora sie sprawdzila.dlatego w to wierze.dlatego jak niewiem co mam zrobic z jakim problemem to pytam wrozbite.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
wy tak na serio?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 sekund opóźnienia wynika z faktu, że fala dzwiękowa musi do Was dotrzec. I co już jest na żywo puszczone w eter, nie można tego zatrzymac. A telewizja zarabia na tych , co próbują się dodzwonic , a nie na tych co sie dodzwonili. Cena jest za połączenie z Kosmiką.tv, a nie za połączenie z wróżką - więc nikt nikogo nie oszukuje. Jeśli ktos chce zasięgnąc porady - można dzwonic bezpośrednio do wróżki - nr tel. są na stronie internetowej . Na http://www.viversum.pl naprawdę oddzwaniają gratis za pierwszym razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeszcze jedno, nawet jeśli ktos nie wierzy i zadzwoni dla draki, a później okazuje się, że jednak tak jest jak wróżka mówi , to potem bardzo łatwo wpaśc w nałóg i dzwonic częsciej niż potrzeba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę poradzic się nieznanej osoby o jakas radę, napewno doradzi coś od siebie i nie będzie potrzebowała kart:):). Psychologia!! a wierzyc należy w siebie i życ według własnej filozofii i własnej intuicji:). pozdrawiam.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja rowniez ogladam ten program i moge potwierdzic ze jest bardzo ciezko sie polaczyc.nawet gdy pisze:linie znow wolne a w sluchawce ciagle sygnal zajete.tak wiec jak to jest naprawde?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wczoraj próbowałam dzwonić do wróżki Haliny i powiedzieli że został wylosowany inny rozmówca a tak faktycznie nikt do studia nie zadzwonił, no kurcze jak nikogo nie było to mogli mi dać pogadać. Juz wiecej nie bede tam dzwonić
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Oni są okrutni.. nie moge z nich a najbardziej z jednego ze zdjęc Davida na internecie (czarno-biale). Jakos zaadziwiająco duzo osob niby 'potwierdza' tę sprawdzalność, ale jaka jest prawda to wszyscy wiemy. Z tego co słyszałem prawie każdy nawet najmniej obeznany w tych rzeczach czlowiek moze zostac takim wrozbitą byle, by miał gadkę. Ogólnie najbardziej śmieję się przy Macieju ale David też jest okrutny, szczególnie gdy 'czaruje' te karty ;P
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z resztą te wróżby sa takie ogólnikowe ze chyba każdy je może "podpasować" do swojego życia. No ale to przecież zabawa, chyba nikt życia nie planuje na podstawie tych wróżb.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Prawda jest taka,ze telewizja potrzebuje miliony zlotych i dlatego kazdego rozmowce bezczelnie rozlacza,a za kazde polaczenie licznik bije 4zl!Wielka nieuczciwosc ze strony telewizji i Kosmici!!!Szkoda tych wszystkich ludzi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kanale itv14.00-15.45 super nie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na Kosmika TV i Tele 5 to leci całymi dniami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś się dodzwonilam i zostałam wylosowana lecz nie polączono mnie przez 5 minut choć nikomu nie udzielano porady wybrałam 2 raz i nie wylosowano mnie nie bęę już tam dzwonić bo czuję sie oszukana po co mówić ze wylosowano i potem nie połączyć tak się nie robi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Podłość!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
WYDAŁAM CHYBA ZE DWIEŚCIE ZŁOTYCH ŻEBY SIĘ DODZWONIĆ DO MAĆKA CHYBA LEPIEJ POJECHAĆ DO WAŁBRZYCHA BYŁOBY TANIEJ ATO DODZWANIANIE ZA PIERWSZYM RAZEM TO JAKAŚ SCIEMA
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
w jaki sposób mogę skontaktować z wróżbitą Maciejem??krystyna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
eeee no nie załamujcie mnie kobiety :))))

Jak można być naiwnym żeby wierzyć w takie bzdury ? :))

Już pomijając fakt, że wierzycie w Boga i chrzcicie swoje dzieci !

kuuzwaaa i jak tu nie mówić, że baby są głupie :/
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja myślę ze pani wie o czym ja mowię
tak
ano właśnie
i kolejna trafność i kolejna sprawdzalność moich kart i ktoś dzwonił w trakcie porady halo słucham GEJ MACIEJ
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
najlepiej jak David chwyta gliniane aniołki oni puszczają światło magik czy ktoś na poważnie tam dzwoni?
albo Maciej: Aggo pięknie wyglądasz dzisiaj
i te koszule dzwoniłem d niego 2 x i nic raz wcześniej dzwoniłem d Davida ale się rozłączyłem mogłem coś palnąć ale i tak by wycieli
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej! Jutro w Dzień Dobry TVN beda sprawdzać trafność wróżbity Macieja! Musze oglądać!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
... a mnie zastanawia jakim trzeba być debilem, żeby w taki idiotyczny sposób dawać komuś kasę i wierzyć w te bzdury ...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
ZGADZAM SIE . WIERZA W TE BREDNIE CO OPOWIADAJA I PRZYTAKUJA :TAK TO PRAWDA PANIE MACIEJU ' A MACIEJ ZACHOWUJE JAK BY MIAL Z GLOWA
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Phi! Nic ciekawego nie powiedział i trafności też nie sprawdzali.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no masz rację chciałem coś palnąć ale to faktycznie strata pieniędzy lepiej na pomoc dzieciom oddać a tak nawijać też bym umiał jak oni ogladam to czasami zeby sie pośmiać

Ale gdyby wszystcy byli tacy mądrzy jak ty to nie wygrał by Komorowski z PO płutinowskiej ochrony
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ten rockscz jak ci tam taki niewierzący ale ze strachu pogrzeb weżmie katoliscki w szklaną kule mądry nie wierzy ale takich oszołomów jak ty nie uznaje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hmm ja sie dodzwoniłam 3 razy na te anonimowe porady ,2 razy rozmawiałam w ciagu 3 miesiecy z Dawidem.Nie wypytywał mnie wcale ,a dokładnie wiedział co chcę wiedziec....musze przyznac ze trafił co do miesiaca...wiec rozmawiałam z Nim ponownie niedawno.Potwierdził to co mówił wczesniej:) wiec mu jakos zaufałam...bo w moja sprawe ciezko sciemniac;)..natomiast raz dzwoniłam do tej jasnowidz Haliny cy jak jej tam...na wizji taka pewna siebie a na anonimowych gadała mi od rzeczy i kazała komus kudły wytargac i w kublu spuscic:P...hahhahah ale porada :P
Dawid jest prawdziwy...
Dawid pozdrawiam...Ty masz dar..póki co spełnia mi sie...choc bym wolała bys sie mylił...;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Polska to jednak wielki ciemnogród ....

a szczególnie kobiety.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
bierze karty smyra piórkiem mówi 2 slowa nic sie nie zgadza więc rozłączają i ma za to 100000000000000000 zł :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Połączenie za pierwszym razem, to jakaś fikcja. Za każdym razem słyszę, że wybrano inny numer i proszę dzwonić jeszcze raz. Jest to bardzo denerwujące. Przestałam dzwonić.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie jest łatwo jak rozkłada karty ja do ggi soyali za 2 razem ale przedstawilem sie i pi pi pi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA DODZWONIŁAM SIĘ DO WRÓŻBITY MACIEJA ZA 4 RAZEM.
ROZMAWIAŁ ZE MNĄ TAK DŁUGO AŻ NIE POWIEDZIAŁAM DZIĘKUJĘ,WIĘC NIE SĄDZĘ ŻEBY TYLKO ON GADAŁ,A JA BYM NIE MIAŁA POLA DO POPISU.ALE JAK JAKIŚ DZWONIĄCY MILCZY TO WIADOMO ,ŻE ON KOŃCZY ROZMOWĘ PIERWSZY.
ZASADA JEST TAKA:IM BARDZIEJ PRECYZYJNE PYTANIE TYM BARDZIEJ PRECYZYJNA ODPOWIEDŹ.
JA MIAŁAM TO SZCZĘŚCIE ŻE NAJPIERW POWIEDZIAŁ MI O SYTUACJI ,KTÓRA JEST A PÓŹNIEJ O TYM CO BĘDZIE I KIEDY BĘDZIE.JESTEM ZADOWOLONA Z WRÓŻBY BO BYŁA POPRZEDZONA PRAWDĄ DOTYCZĄCĄ PRZESZŁOŚCI,A TO CO PRZEPOWIEDZIAŁ MI MACIEJ SIĘ SPRAWDZIŁO.POLECAM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
nie mam zdania niech się wypowiedzą ci co im się sprawdziło z tych kart a jeżeli naciągają na połączeniach to po prostu oszuśći i nie dajmy się zwariować
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
to wolny kraj i ludzie a wiara czyni cuda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
co o połączenia za max 3 razem to normalne mało kto dzwoni więcej niż kilka razy , a ja do aggi soyali dodzwaniłem się za 1 razem i pytałem sie czy żona mnie zdradza
a ona na to że nie ale za mało ciepła jej daję i mam się do niej zbliżyć bardziej
A ja mam 14 lat i oczywiście NIE MAM ŻONY
idiotka chyba aura jej nie sprzyjala :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
No bo jak ktoś podaje błedne informacje, zadaje nieprawdziwe pytania w stylu "czy żona mnie zdradza" a nie ma żony, to dostaje nieprawdziwą informację. Interpretacja kart i ich układu zależy od zadanego pytania. Jedna i ta sama karta może wskazywać na różne rzeczy, a do tego dochodzi układ z innymi kartami, który tez mozna na różne sposoby interpretować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
UKŁAD kart zależy od sposobu ich potasowania, a więc kolejności zebrania, wartości siły tarcia między sąsiednimi, ilości kart branych do przełożenia, itp.

INTERPRETACJA kolorowych obrazków zależy oczywiście od aury, układu planet, nastroju wróża i dzwoniącego oraz tego za którym razem się połączył ;)

Tym którzy wierzą w nieomylne interpretacje za jedyne 6,80 + VAT, gratuluję również wygranego BMW pod domem, 100 tys PLN za pustego SMSa, obeznania z aktualnymi wydarzeniami na świecie (czyli kto prowadzi w "you can dance").

Pozdrawiam wzorowych obywateli, konsumentów i wyborców.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
no nie zdradzasz jej bo nie masz żony:) własnie:) czyli sie wróżba spełnila.i dajesz jej za mało ciepła tak wyczuła bo nie dajesz jej wogóle.proste, haha. dobra bk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam . Ja tez prubowalam i nic , mam telefon na karte i tak mialam pobrane z konta /
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też dotąd byłam bardzo sceptyczna wobec nich wszystkich,jednak dziś cos mnie tknęło i zadzwoniłam do Macieja.Dostałam sie za 3 razem ,ale nie chciałam na wizje ,tylko anonimowo.Pogadałam sobie z nim fajnie,nawet,nie powiem,całkiem do rzeczy.a że przewalilam 37 zł.No cóż.moja strata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
no cóż ....

za głupotę się płaci.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się z tym..ja też dzwonie , Na ekranie jest napis że linie wolne a ja mam zajęte jak dzwonie .Mówi mi numer niedostępny???? nie wiem o co chodzi>>>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
o ten grosz co ci wychodzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wczoraj po dwóch lampkach wina zadzwoniłam:) połączono mnie za drugim razem...Pan Maciej powiedział tylko dwa zdania i do dziś jestem bez słowa...NIE MIAŁ PRAWA TEGO WIEDZIEĆ!!!! Poważnie zastanawiam się nad umówieniem spotkania w Wałbrzychu..Rozwalił mnie...prawdą, choć przykrą dla mnie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
idioci gdyby oni nie dysponowali linia to by caly czas bły połaczenia a wy głupie baby wierzycie że zwykły papier wam prawde mowi to powodzenia to pedagogika a nie magia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak można w to wierzyc. To wszystko ma na celu robienie kasy. Dali wygadanego kolesia do naganiania ludzi i tyle. Widzialam go i faktycznie beka z niego ale w zyciu bym nie zadzwonila. Już bardziej wiarygodne ciastko z wróżba czy kapsel tymbarka.
A i wiekszosc z tych dzwoniacych jest podstawiona i tyle
image

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
albo nie mogę z tej wiary co dzwoni 20 razy i pyta o finanse gdyby nie wydala kasy na telefon za 3,89 to by nie miała zlych finanów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wierze ale nie moge sie tam dodzwonic jakies oszustwo w tym jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
głupoty oglądacie do czego wam wrżbita potrzebny widać ze nie macie c z pieniedzmi robić lepiej na cieżką terapie alb d egzorcysty idzcie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Telewizyjne bajery...Ja osobiście mam zaufana osobę w Gdyni.Niesamowita kobieta godna zaufania.Na imię ma MAYRON jest numerologiem i tarocistą.Kilka razy korzystalam z jej usług i wiedzy.Wszystko co mi powiedziała było prawdą.Pokierowała co i jak zrobić, daje bardzo cenne rady.Moje problemy się skończyły,znalazłam dobra pracę choć nie mogłam jej wcześniej znaleść przez 14 miesięcy.Ja jestem bardzo zadowolona.Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
ludzie błagam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja błagam, żeby te kobiety, które chodzą do wróżek i wierzą te bzdury nie płodziły dzieci.

Mniej idiotów będzie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
gdyby nie (CI IDIOCI)Ty zapewne byłbyś jeszcze na drzewie;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Posłuchaj co ci wróżbita Maciej powie ...

i zastanów się szczerze kto jest większym idiotą :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie będę uprawiała z tobą polemiki.Zmień po prostu forum bo na tym nic nie ma dla ciebie.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
rocks to chyba jedyna normalna osoba

ja też potrafił bym wrózyc chyba tworze gabinet ezo... dobry interes a klepać każdy idiota potrafi nawet o teraźniejszości bo wszystko można po tonie i pytaniu rozpoznać kupie se doel masters i zrobie czry mary czy czaneling połącze sie ze świecami i aniołkami
na 1000% dovid w telewizji siedzi i mu anioły dają aure czasem mi sie wydaje ze kobiety są z kkosmosy
ale tylko te lafiryndy co są na tym forum Ojej przerwał się przekaz :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
baby nie maja co z dupa i pieniedzmi robić ktore mąz zarobił
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
a no właśnie ! :)
w wakacje przez przypadek trafiłam na Macieja :)
tekst który mnie rozwala : a no właśnie .!
megaa . xd
albo : a to dziękuje za uzanie ! xd .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
wy naprawde dzwonicie?? hahahahahaha. prosze mi wybaczyc ale jak to można być naiwnym zeby siedziec przed TV i dzwonic do wróżbity :))))))
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Krętacze i naciągacze ludzie nie dajcie się nabrać. Dzwonołam dzisiaj 9 razy. Linie były wolne. NIESTETY POINFORMOWANO MNIE, ŻE WYLOSOWANO INNY NUMER CO BYŁO POPROSTU KŁAMSTWEM. kOSMIKA MA STAŁYCH PRACOWNIKÓW KTÓRYM PŁACI ZA ZADAWANIE PYTAŃ I INFORMNOWANIE TELEWIDZÓW ŻE DODZWONILI SIĘ Z ZA PIERWSZYM RAZEM. PRÓBY KONTAKTU BEZ REZULTATU PODEJMOWAŁAM W GRUDNIU 8 RAZY OPRÓCZ DNIA DZISIEJSZEGO.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba tylko kretyn dzwni jak pisze linie wolne wiadomo ze zamykaja linie latwiej podczas porady ale po co lepiej idzcie do kosciola a nie do wrozki na pewnowam to nie pomoze ale jak nie macie co z pieniedzmi roic to lepiej dajcie na chore dzieci
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
jasne najlepiej do kosciola i do ksieda jak ci da swoj nr. tel. to napewno odbierze bo w potrzebie hehehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgłoś sprawę do sądu, że się nie dodzwoniłaś :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha biedna sad ci zwroci pieniądze albo kiedy wygram w totolotka a za polaczenie można juz 2 wyslać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
idzcie wszyscy do egzorcystów bo szatan was opetal
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na blog http://www.podrozeipasja.blogspot.com
zakupy z pasją
pozdrawiam goral
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ma stałych pracowników...nie bądź smieszna .Twe stare babiny co dzwonia albo dzieciaki to pracownicy.Prosze Cie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mysle ze caly program do bani ...probowalem sie dodzwonic i nie uzyskalem polaczenia nawet za 7 razem mimo ze wrozbita oczekiwal na rozmowce ....za 8 razem uzyskalem polaczenie ale przekierowane do innego wrozbity nie na wizji ....nie zdazylem zadac pytania a po kilku slowach wrozbity dostalem komunikat ze czas polaczenia jest limitowany i zostanie przerwane to jest zwykle naciaganie i psucie opinii o wrozbitach bo wychodzi na to ze to oni sa oszustami a nie TV
latwo wiec policzyc ze wydalem 3 dychy i nic nie uzyskalem
twierdze wiec ze to bzdura i naciaganie naiwnych ...dziwie sie ze dalem sie nabrac tylko 2 razy pierwszy i ostatni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tak z moich obserwacji ...byc moze nawet rozmawialem z Maciejem ale ta rozmowa bedzie pokazana za tydzien :D
w trakcie programu nie dodzwoni sie nikt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE DAJCIE SIE NABIERAC
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
człowieku jestes idiota nie rozumiem was po co wam wrozbici ale jak ktoś mma z deklem to dzwni lub chodzi do oszustów kup se karty i se wroz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
fajne są te runy obrazko we co ma maciej to sa chyba karty phoex czy jakoś tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No wiec Ci mowie, ze ja sie dodzwonilem i rozmawialem chwilke, na zywo (poslizg z pol minuty byl), wiec nikt mi nie wmowi, ze na zywo sie nie mozna dodzwonic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chcesz podam Tobie namiary na Mayron numerologa i tarocistę naprawdę godną zaufania i profesjonalną osobę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam,

poprosze o namiary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety też chciałem się przekonać za którym razem.Zadzwoniłem 5 razy a tu papuga w telefonie,że został wylosowany inny numer.BZDURY!!!!!!!!Pozbyłem się pieniędzy bez połączenia.Naciągacze podli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no skandal !!!

Zadzwoniłeś do wróżbity i cie oszukał !

Chamstwo :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Telewizja i Kosmica bogaca sie na czyjejs krzywdzie!Ludzie do nich dzwonia ...a licznik bije,dokladnie tak jak na kasie w programie:"Lowcy promocji"..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheh jestem ciekawy ile jeleni dzwoni w trakcie porady do czego tak namawia maciej ????
przeciez to zmyla ...niech siegnie za telef 1000 i dzwoni w trakcie porady to i tak nie uzyska polaczenia nikt a ile kasy poszlo ?
latwo policzyc :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po raz pierwszy zadzwoniłam do tego programu i szczerze mówiąc nie jestem zadowolona...dodzwoniłam się za 5 razem, zadałam konkretne pytanie czy mojemu chłopakowi zależy na naszym związku i czy jest wobec mnie szczery. dostałam odpowiedź : " Ale pani jest w wolnym związku, nie będzie on zalegalizowany, on nie chce ślubu" i dosłownie po sekundzie połączenie zostało przerwane... a więc straciłam około 20 zł i nie dowiedziałam się tego, czego chciałam....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
I powiedzcie mi kochani co ta odpowiedź na moje pytanie ma oznaczać? Bo się nie dowiedziałam czy mu na naszym związku zależy i czy jest wobec mnie szczery :D odpowiedź na tak czy na nie? ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I witam panstwa Wróżbita Maciej mam ogromną przyjemność gościć na waszym portalu zapraszam do rozmowy ze mna ja sam jestem sceptykiem ale zapraszam tez tych niedowiarków a sami panstwo powiecie ten to ma trafność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
buhahahahaha ale pani wie o czym ja mówię? widzieliście dzisiaj jak się nabijał ze stałej pracy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ulka, najlepiej zapytaj o to swojego faceta a nie Macieja ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
704 304030
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ludzie dajcie se spokoj czy wy naprawde nie macie co robic jest pelno innych ciekawych kanałow a nie jakas tele sprzedaż zamiast dzwonic do tych konowalow powiedzcie sobie pozyjemy zobaczymy anie kurde jakies gowna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulka, no chyba jasno sie wyrazil, ze Twoj koles nie chce slubu i do zalegalizowania zwiazku nie dojdzie. Wiec jesli facet Ci mowi, ze chce z Toba sie ozenic, czy spedzic zycie to jest nieszczery. Sama sobie mozesz odpowiedziec na swoje pytania na podstawie tego co Maciej powiedzial, tylko uzyj tez swojego rozumu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sekunde nie trwa żadna porada sorry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz rację ja też kilka razy dzwoniłam i nic.Próbowałam przez kilka dni i ciągle słyszałam że już kogoś innego wylosowali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje oni naciągają i są debilami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to som bzdury tam sie dodzwonic nieidzie a jak ludzie dzwoniom to on do słowa nieda im nic powiedzec tylko naciogajom na kase
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
oglądajcie lepiej rodzinkę pl albo coś
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.youtube.com/watch?v=JXkBrcRPFxM&feature=related
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry ale kiepsko u ciebie z pisownia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieśniak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZŁO W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

my widzimy kromkę chleba, Pan Bóg cały bochenek. I tak musi zostać. Zaglądanie w przyszłość, jest otworzeniem się na zło.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
hehe dobre :D zawsze jak się napiję z kuzynem to oglądam RODINA :D haha i mamy bekę :) z tego jak i co on gada :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś kiedyś zadzwonił i zapytał czy cukier w Biedronce podrożeje i o ile :P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ręce opadają... Mnie byłoby szkoda nawet baterii w telefonie, by wystukać numer i próbować łączyć się z tym błaznem. Uśmiałam się do łez, kiedy po raz pierwszy go zobaczyłam- zabawny teletubiś w koszmarnym, różowym kubraczku, w kółko powtarzający "wie pani o czym mówię..."
Błagam, niech któraś z dzwoniących tam idiotek odpowie mu "nie wiem, proszę sprecyzować" ;D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
he drugi ksiadz Rydzyk bajer to on ma zerujac na naiwnych ;) roznica tylko tylko w koszulach disco polo jak nic z reszta kasiadz tak samo hahahaha palanty zalosne ale nie ma co biznes jak nic czas pomyslec nad tym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
naiwniaki, a pan maciej sie cieszy bo znalazł tysiace frajerów :D

zadzwoncie do mnie to ja wam z fusów powróże 694162483
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tesz dzwonilam,ale bez skutku.moja kolezanka zadzwonila i za pierwszym razem miala polaczenie.oddala mi sluchawke wiedz ja sie spytalam o jedna sprawe i tu byl pewny ,a wyszlo inaczej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że ten program wymyślali jacyś psycholodzy i głównie na tym się utrzymuje, że ludzie chcący "pokręcić beke" na antenie dzwonią do nich, nie oglądałem tego Macieja, jedynie kabaret o nim, a może to był on ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wróżbita Maciej jest gejem i to o nim mysle !!!!!!!!!!!!
a poza tym to jedna wileka sciema. zwroccie ludzie uwage co on mowi przeciez zawsze ludzie sami podaja mu odpowiedz na tacy a on tylko to powtaza. a ci co tam dzwonia powinni sami najpierw sie leczyc bo to jest poprostu chore nie rozumiem jak mozna wierzyc w taki idiotyzm ci co tam "wróza" to sa zwykli ludzie ktorzy tylko tam pracuja tak samo jak na tych programach gdzie sie rozwiazuje jakies quizy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie ci ludzie mają głowę do interesów ponieważ potrafią doskonale naciągać ludzi i wysysać z nich kase
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak w ogole to ten kretyn wyglada jak ten z disco polo z boysow czy cos :) i ten tandetny lancuch PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale zawsze znajdą się frajerzy, którzy będą chcieli dać mu pieniądze :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamknijcie to badziewie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez wiele razy próbowałam i nic rachunek przyszedł całkiem słony ale nie dodzwoniłam się sama tez nie wiem czy mówią prawdę bo pisałam sms-y do arkan magi i i nie dostawałam się na wizje a miałam i mam problem odpowiedzi były takie bzdurne i wcale się nie sprawdziły miało być dobrze a jest jak było dla czego nie mówią prawdy tylko cukrują przecież zawsze jest jakieś rozwiązanie albo można coś zrobić albo nie ale znamy prawdę ze tak miało być
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałem się dodzwonić do niego. błagał ludzi by dzwonili, linie wszystkie są wolne, więc skusiłem się i co? i ściema z tymi połączeniami za pierwszym razem. dzwonię raz i wysłuchałem reklam, dzwonię drugi raz, wysłuchałem reklam, a "słynny wróżbita" jak o sobie sam mówi, siedzi i prosi, dzwońcie, bo nie mam co robić, linie wolne, błagam. A ja nic, odłożyłem telefon i poszedłem po browara. Tak to jest z tymi połączeniami za pierwszym razem.ŚCIEMA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochani!!! Do Kosmica tv za 1 razem dodzwaniają się najczęściej osoby mieszkające w woj. w którym nadawany jest program. Opóźnienie to 15 sekund, ale kompletną bzdurą jest że nie da się dodzwonić. Dzwoniłem 3 razy, 1 raz dodzwoniłem się za 4 razem, drugi za 7, a trzeci za 5 , ale się dodzwoniłem. Pierwszy raz dzwoniłem jako sceptyk, zapytałem o koleżankę, a Maciej powiedział "ona ma do Pana żal, pretensje. Ta dziewczyna ma koleżankę, która nastawia ją przeciwko Panu... Powiem Panu, przepraszam, ale ta dziewczyna się po prostu z Pana naśmiewa, wyjaśnicie sobie wszystko, ale ta znajomość się zakończy...". Ludzie, on powiedział dokładnie to, co już wiedziałem, skąd by to wiedział, zapytałem "Jak rozwinie się moja znajomość z Olą...", i faktycznie znajomość się zakończyła.... Drugi raz poprosiłem ogólnie, powiedział że w czerwcu 2011 znajdę miłość. Zadzwoniłem ponad miesiąc później i powiedział to samo, w czerwcu znajdzie Pan miłość... Nie jest z nim tak źle, a poza tym, on na wizji pokazuje karty i nie kłamie, faktycznie, karty mają takie znaczenie jak mówi... Jak czerwcowa wróżba się sprawdzi, to napiszę na forum. Pozdrawiam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
program jest nadawany z berlina ciołku

ja próbowałem się dodzwonić kilka razy, a w słuchawce telefonu jakiś automat...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten cały Maciej to zfrajerzony oszust, dzwoniłem do niego 3 razy pytając o dziewczynę, najpierw powiedział że będę z nią już od czerwca tego roku, za drugim razem że będę z nią za 4 lata, a za 3 razem stwierdził że w ogóle z nią nie będę!!! Hahahaha
P.S. Program nie jest nadawany z Berlina frajerze....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a skąd niby jest nadawany?!

kosmica tv jest na niemieckiej licencji, sam maciej w którymś z wywiadów mówił, że program jest nadawany z berlina...:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ze tak program nagdywaja w Berlinie.
A Maciej wymiata uwielbiam to i odkad Go ogladam oczywscie dla poprawy humoru utrwalilo mi sie jego 'A NO WŁAŚNIE" :p
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jego i tak pewnie za chwilę nie będzie...:D
nie życzę mu źle, ale to jest przykład cewebryty...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie wszyscy dyskutanci.

Jak to wszystko czytam ,to otwieram oczy ze zdziwienia.Przecież im o to chodzi ,aby o nich mówić.Daje to im reklamę i zasiewa niepewność wśród przyszłych klientów.Dodzwoniłam się za pierwszym razem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale kasa za ten "biznes"idzie do Berlina...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoń, dzwoń. Za każdą próbę zapłacisz prawie 4 zł. Tak więc masz szanse w krótkim czasie wyskoczyć z kilkudziesięciu złotych tak jak moja żona. Szybko się zorientowała, że to przekręt. Ale to i tak kosztowało ponad 30 zł. Jak za lekcję myślenia nawet niedrogo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też próbowałam wiele razy się dodzwonić i nic!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, to coś cienko przędą, bo zrobili
0,99 zł/min
Po wakacjach, chyba już zamykają ten kram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maciej sie pomylił kilka razy jeśli o mnie chodzi!!!!czy mam pecha czy on ma??;-))) myslę ze nie jest najlepszy zato najpobudliwszy;-) achowuje się jak kretyn na szklanym ekranie..........katastrofa!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam się czemu tak się spieszą wrózbici??? klepią jak oszołomy........płacą im w akordzie???? wprowadzają atmosferę niepokoju......i te słowa dzwoncie spiszcie się linia wolna!!że też nie boją się ze ich moze krzywda spotkać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Traktujcie wrózenie z przymrózeniem oka;-)) i nie dajcie sie wciągnąc w ich gierki!!! mają pewnie wpływ na nas duży!!! lepiej odmówić zdrowśki!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak czy siak.........wszystkim piatej klepki brak;-)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubie Age Soyale!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze można sprawdzic cos w zaawansowanych programach astrologicznych. Ja chodze czasem do wróżki i ona używa wszystkiego: kart tarota, anielskich, numerologii, także komputera jak nie mam czasu na wrózki sprawdzam na stronie: p o z n a j d a t e . c o m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć mam pytanie co sądzicie o stronie poznajdatekropkacom? można w to wierzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nic nie oglądam, po prostu wchodzę i już wiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za bzdura tam dzwonić, masz dobrze pod kopułą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczysz w takim razie jak przyjdzie rachunek za telefon. Parę stówek to spadniesz z krzesła. Banda Złodziei , oszustów, i wyłudzaczy. Cała zasad polega na tym, że im więcej ludzi czeka na linii, tym większa opłata. a gadanie ,że płacisz tylko za czas na wizji to kłamstwo. Coś o tym wiem. Płaci się za ilośc wykonanych połaczeń. tj około 4 zł za każde połączeni9e. Wróżbita Maciej może jest sławny, podobnie jak obozy zagłady. Ludzie błagam was nie oglądajcie tego kłamcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak przez przypadek trafię na "wróżbitę Macieja" chwilę oglądam i śmieję do rozpuku z naiwnych ludzi i szczególnie tego, co im się wciska :) Szczerze polecam oglądanie jako tanią rozrywkę, to często lepsze od kabaretów :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dodzwoniłam się za ósmym razem do Dawida.Wcześniej myślałam,że
kasują za każde podejście ,ale nie.Sprawdziłam biling i jest to potraktowane jako poczta głosowa za 0,00 zł ,dopiero faktyczna rozmowa kosztuje 3,92 zł. (z telefonów stacjonarnych).Komórki kasują za pocztę głosową przy każdej rozmowie do kogokolwiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To prawda, nie powinni zniechęcać do siebie ludzi, poprzez naciąganie na kilka, kilkanaście połączeń. Też tego doświadczyłam chcąc połączyć się z Dorotą Haładyn, czekała na kolejną osobę bardzo długo przed i po moim usiłowaniu połączenia się do niej, niestety nic z tego nie wyszło. A co do tego czy to prawda, czy nie, sama nie wiem. Kiedyś w takie rzeczy nie wierzyłam ale z czasem doświadczyłam na własnej skórze, ale nie przez telefon, że jednak coś w tym jest. Nie będę wdawać się w szczegóły. Jestem osobą wierzącą, wiem , że kościół tego nie akceptuje, bo wiadomo, że Pan Bóg wie najlepiej ale czy on nie wybiera wśród nas ludzi, którzy posiadając np. dar jasnowidzenia mogliby nam jakoś pomóc? Przecież wielu świętych miało widzenia. Tylko jak rozróżnić, kto jest prawdziwie od Pana Boga i ma naprawdę ten dar a kto jest sprytnym naciągaczem - może intuicja. Uważam, że trzeba do takich spraw podchodzić z dystansem, nie brać zbytnio tego do siebie, traktować może więcej jako porada a nie jak przepowiednia. Chociaż ja doświadczyłam kilkakrotnie, że przepowiednia się sprawdziła, chociaż w chwili przekazu w to nie wierzyłam. Nie wiem a może to zbieg okoliczności.
A ludzi tych nie obrażajmy aż tak, oni wykonują swoją pracę a my powinniśmy kierować się swoim rozsądkiem. Jedno jest pewne, że np. Pan Maciej wiele osób sprytnie zbywa i to nie jest porządku z jego strony szkoda mi tych ludzi. Poza tym nie mam do niego uwag, jakiś dar chyba posiada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sprostowanie.Faktycznie pobierają za każde połączenie z Kosmiką i również za te niezrealizowane (z każdego rodzaju telefonu).Wystarczy połączenie z pocztą głosową i płacisz(3,92).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
.Faktycznie pobierają za każde połączenie z Kosmiką i również za te niezrealizowane (z każdego rodzaju telefonu).Wystarczy połączenie z pocztą głosową i płaciszisz przekonałam się jak przyszedł rachunek za tel.stacjonarny i 25zł miałam na komórce i wszystko mi zabrala kosmica zostały tylko gr.a połączen z wróżką nie było.juz nie dzwonie do Oszustów z Kosmicy TV
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
głupoty piszesz za kazdym razem płacisz po 3.92.zł chociaz nie połączyli cię z wrózką kosmica włącza poczte głosową i proponuje doradcow duchowych i mówi spróbuj ponownie i kasuje równo usługi nie było bo z wróżką nie połaczyli a forse zabrali wiem ile mi zabrali z komórki i jaki przyszedł rachunek za tel.stacjonarny Wiecej do kosmicy nie dzwonie bo na oszustow nie bede robic,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też się nie dodzwoniłam chociaż linia była wolna, za każdym razem nagrany głos mówił o cenie za połączenie oraz zadzwoń ponownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzwoniłam 15 razy z godnie z zleceniami wróżki w trakcie porady i kiedy wrózka czekała na rozmówce zachecajac aby dzwonic. połaczenia nie uzyskałam a tak bardzo chciałam rozmawiac z wrózka P.Dorota Haładyn przyszedł mi słony rachunek Kosmica.tv to oszukancy za nie wykonaną usługe biora kase połaczenia z wrózka nie było to nie powino sie płacic płacimy za ta głupia nagrana tasme co piepszy z spróbój ponownie. Nie wiem czy nie trzeba by złozyc skargi do Rzecznika Praw Konsumenta Nie znam sie na tym ale chyba za nie wykonana usługe nie powina kosmica TV brac kasy nie było połaczenia nie ma forsy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Droga Nino, zanim oddasz sprawę w ręce Rzecznika Spraw Konsumenta przeczytaj najpierw REGULAMIN kosmica TV. Nie czytałam go, ale jestem przekonana, iż jest tam zapis świadczący o tym za co płacisz dzwoniąc tam. Na pewno jest napisane, że nawet jeśli nie uzyskasz połączenia płacisz (i to sporo) za samą próbę kontaktu.

Pamiętaj, że nieznajomość przepisów (tu regulaminu) nie zwalnia Cię z obowiązku do ich stosowania.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też znalazłam super stronkę z wróżbami na przyszłość http://sites.google.com/site/news048 wchodzcie drżyjcie miłe Panie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie muszę nawet wchodzić! już drżę!
co sie dzieje z tą Polską, tyle spamów.... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już waszego pedzia chyba nie będzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzwoniła 22razy i w trakcje porady i w tedy kiedy P.Dorota Haładyn czekała na widza i zapraszała aby dzwonic i nic z tego Kosmica w łączy tasme proponuje innych doradców duchowych i na koniec nagrana tasma szczeka spróbój ponownie i kasuje za połączenia a połączenia z wróżką nie było i za niewykonaną usługę forse kasuje A P.Dorota ma fige z masłem nie zapłaci jej Kosmica bo porady nie udzieliła Ja mysle ze oszukują dzwoniących i P.dorotke Haładyn robią kase sobie.Forsy natraciłam a porady nie uzyskałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sciema !! Moj tesc zapytal co z jego zdrowiem. Odpowiedz brzmiala musi pan isc do lekarza bo ma pan chora sledzione.
A fakty sa takie ze moj tesc jako dziecko mial wypadek i nie ma wogole sledziony bo mu usuneli po wypadku.
Powodzenia w dzwonieniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też niestety straciłam forsę kilka razy po 3-5 razy dzwoniłam A może się uda? NIGDY !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam kilka razy i nic, mój mąż zadzwonił raz i bingo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wróżka zasłynęła w Nowej Soli z tego że wyszło na jaw że drukuwała horoskopy w
tygodniku Krąg przedrukowywane z innej gazety- plagiat. Ruszczowi to nie
przeszkadzało i płacił jej pieniążki. Tak jak to że wykonywał posłusznie
zalecenia kolesi z SLD umacniając władzę ludową w Nowej Soli. Kowboj i wróżka
od siedmiu boleści- kurza stopa GOSC Nowosolanin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nie mogłam się dodzwonic choć Maciej czekał ,nikt w tym czasie nie dzwonił. Nie wiem jak inni sie dodzwonią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodzwonic się nie można za nic dzwoniłam 22razy z tel.stacjonarnego i 10 razy z komórki Kosmica włączy automatyczna sekretake i nic z tego nie łączy z wróżką a za rozmowy kasuje już nie dzwonie na darmozjadów ne będę robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z tobą, ja straciłam 100zł.i się nie dodzwoniłam,a tak bardzo chciałam porozmawiać z panią Dorotą.To jest wyłudzanie pieniędzy,a szkoda????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie z ta opinia ja tez dzwonilam juz kilka razy i nic ,mysle ze najpierw trzeba nabic kase jak wszedzie , a ci co sie dodzwaniaja to poprostu maja farta pewnie i kiedys trafi na mnie ,ale to nie o to chdzi najgorzej mnie denerwuje jak p. Maciej siedzi i pokazuje na zegarek ze czas leci ,a nikt nie dzwoni jakto nikt ja ale ja niemam szczescia ponownie.A czas delej leci i dziwnym trafem po kilku minutach ktos dodzwania sie za pierwszym razem .Juz nie komentuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam dobrą wróżkę z Gdyni. Odpowiada nawet na maile:
numerologia@szeptem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
-> Proszę dzwonić w trakcie porady
-> zostały TYLKO 52min. do konca programu
-> a no właśnie
-> ja sądzę, że pani doskonale wie o czym mówię
;)
Swoją droga, a wiecie, że przekaz rozmowa telefoniczna a to co widać i słychać na wizji ma 15 sekund opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opowiem Wam z mojego doswiadczenia jak wroze sobie moje samopoczucie.

Umawiam sie zwykle z bardzo mila Pania u mnie w miescie przez tel. na konkretny dzien i godzine.
Udaje sie do wskazany lokal i przyjmuje mnie z usmiechem przyjemna buzka.
Rozbieram sie i klade na bardzo wygodnym lozku, po czym sliczna Pani w stroju toplez robi mi przez 45 min baaaaaaaaardzo odprezajacy masaz erotyczny calego ciala. Pozniej zawsze mam ochote pomasowac jej sliczne cialko i podotykac we wszystkich miejscach.
Na sam koniec jak zwykle, jej wspaniale usta doprowadzaja mnie do szczytowania a moim nasieniem oblewam jej cala twarz :).
I jako zawodowy tlumasz rozlanego nasienia na jej twarzy zawsze odczytuje ten sam przekaz.......

Wiecie jaki ?!?...

Że będe dziś się czuł przez cały dzień zarąbiście zrelaksowany.

I wiecie co ?!?...

Zawsze sie sprawdza !!! i to za jedyne 120 zl :)))
Jestem juz uzalezniony od tych wspanialych wrozb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pic na wodę, foto montaż ... :P

Ja tam nie wierzę w takie pierdoły ...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! Ja mysle osobiscie ze lepiej nawet nie probowac sie dodzwonic, bo to przeciez ogromna strata kasy. Nie zal Ci tej kasy za telefon? jasne niby smiesznie i fajna zabawa, ale to robienie ludzi w konia, wykozystujac ich poczucie duchowego zagubienia i niewiary we wlasna sile, ktore sa naturalna odpowiedzia na czasy w ktorych zyjemy.
poydrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przedwczoraj ogladalam z mezem i lalismy ze smiechu. Wrozka pyta sie cos babci, ktora zadzwonila z pytaniem o zdrowie wnuczki. Mowi do babci "wnuczka nie miala robionej tomografii glowy, niech zrobi". Babcia mowi, ze wlasnie miala robiona", a wrozka "no wlasnie, widzi pani" heheh wiec odpowiedz na kazde pytanie przekrecona wg wlasneo uznania. A wroz Maciej to w ogole petarda. Uwielbiam go i "dziekuje za uznanie" Ta Kosmika to super sprawa. Polecam kazdemu. Ostatnio tez byl jakis wroz co wahadelkiem zapierniczal przez minute czy dwie, karty rozkladal i rzucal ogolnikowe jedno zdanie. Swietny facet. Przecieralismy oczy ze zdumienia. Szkoda ze to takie drogie, bo sama bym dla beki zadzwonila:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dzwoniłam 22razy i nic z tego połączenia z wróżką nie otrzymałama a kase kosmica z skasowała juz nie dzwonie bo to banda oszustów na których nie mysle robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To normalne wyłudzanie pieniędzy,które również powinno być karane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzisiaj dzwoniłam pięć razy w różnych momentach podczas wróżb ale także kiedy oczekiwali na telefony i mimo to nie uda lo sie połączyć.Proponowano mi bez przerwy ponowne połaczenie z doradcą.Straciłam 20,00 zł.Uwazam to za totalne oszustwo.Nabijanie nas w butelkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dodzwonilam się tylko na poradę anonimową ale np. do Pani Doroty Haładyn nawet tam mi sie nie udaje chociaż siedziala i byla wolna. Nie wiem o co chodzi ale chyba jak zwykle o pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Mam nadzieję że Pani wie co ja mam na myśli"
"Też tak myślałęm"
Najczęstsze słowa Pana "Macieja".
Bzduuuura a nie wróżbita. Taka prawda.
Robi show i tyle....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja kiedyś dzwoniłam do kosmiki tv ale tylko raz udało mi się połączyć za pierwszym razem potem próbowałam ,ale bez skutku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja probowalam kilkanascia razy i bez skutku , to wydaje mi sie dziwne i podeirzane, stracilam kupe kasy i zrezygnowalam ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj niedowiarki! Opowiem wam jak to działa. dzwoniłam tez kiedyś kilka razy niedodzwoniłam się co prawda i wydałam 25zł. Za jakieś kilka dni otrzymałam od kosmiki kupon na 20zł do zrealizowania. Trzebabyło sie zarejestrowac na ich stonie i można było zarezerwowac za ta kwote rozmowe z jakimś doradcą. Zarezerwowałam u Doroty Haładyn. I jakiez było moje zdziwienie kiedy następnego dnia ok godz. 22 zadzwoniła do mnie. Poprosiłam o uzdrowienie drzewa, niestety w tym dniu źle sie czuła i obiecała mi że zrobi to następnego dnia. Mam wiele problemów i międzyinnymi z kręgosłupem. I wyobraźcie sobie że dwa dni po tym jak Dorota uzdrowiła moje drzewo, kręgosłup przestał mi dokucza ć, a było bardzo źle. Ból nie pozwalał mi pracować. I co nie wyleczyłam kręgosłupa a on już nie boli. I co niedowiarki?? Ja czekam na kolejne uzdrowienia mojego drzewa.Jak niewierzycie to niemacie po co dzwonić do doradców. Bo tylko wiara w uzdrowienia działa cud, a niedowiarkom nic się nie uda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
naprawdę to jest żenujące, że my ludzie wykształceni i w XXI wieku wierzymy w takie bzdury. Zeby nie mówic bezpodstawnie też próbowalam sie dodzwonić bezskutecznie, bo na tym rzecz polega.Te pseudo wróżbitki z bożej łaski mają układy z telefonią i tak zarabiają.Wydzwoni pani duzo forsy a i tak nic z tego. Poza tym jak może wróżka powiedzieć cokolwiek znając tylko nr telefonu. A jakie dostawałam wiadomości na tel. komórkowy(chociaż o to nie prosiłam), że wygram duże pieniądze, podawano mi nawet numery,że czeka mnię wielka miłość(chociaż mam męża i 63 lata). Potem nawet mnie straszono itp. itd I to jest uczciwe? Rozumiem,że oszukuje młody człowiek, bo tak żyje się w Polsce jak najszybciej zarobić nie ważne w jaki sposób, chociaż to kraj katolicki, ale Taka D. Haladyn, dojrzała kobieta! Jakie są jej morale? to się nadaje tylko do sądu. I będę do tego dążyć, jak moiże taki proceder w Polsce istnieć. Zal mi najbardziej młodych ludzi, którzy mają nadzieję na szczęśćie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 razu udało mi sie dodzwonic nastepne proby porazki naciagaja na duze sumy jezeli ci zalezy trzeba ustalic sobie limit strat ale czasami sie udaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dwa lata temu miałam problem i zadzwoniłam do kosmici do Agnieszki, nie ma jej w tej chwili, wróżyła z kart anielskich i jak mi powiedziała,że do trzech tygodni skończą się te kłopoty tak tez było, ona naprawdę dobrze wrózyła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam dwa świetne filmiki. To wycinki z telewizyjnego wróżbity. Po prostu bomba!! Jeden prowadzący w pewnej chwili zaczął śmiać się z dzwoniących, że w to wierzą, a drugi wróżąc z kart zastanawiał się czy nie ma przypadkiem karety (figura z pokera)

http://www.aleksanderdzoga.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DEBILOWATY Maciej niech nie wysyła nie chcianych i nie zamówionych sms-ów durnych,żeby tylu psychicznych debili w jednym kawałku było - to chyba tylko na kanale kosmica - pytanie skąd właściciel tego grajdołka wytrzasął tylu popaprańców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wielka sciema

Wielka sciema to dopiero wrozka DIONA KOD 7944 wzieła ode mnie ubrania ktore przywiozłam z zagranicy za 3700 a teraz mowi ze nie ma pieniedzy Nie raz byłam u niej w domu kiedy z kims rozmawiała i nie raz sie nabijałysmy z naiwosci ludzkiej Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę Panią o kontakt,podaję maila plamica@wp.pl w podobnej sprawie.PozdrawiamCzekam na kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to prawda ja tez dzwoniłam chyba 10 razy i lipa nawet w trakcie programu wysyłalam sms i nigdy nie zostały odczytane to wszystko to nciąganie ludzi maciej może dobrze wróży ale ten dawid jest chory ma nierówno pod sufitem pitolnięty gościu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dzwonilam kilka razy z mojego nr ale sie nie dodzwonilam chwile póżniej dzwonilam z nr tel mojego syna dzodzwonilam sie za pierwszym razem (do macieja ale na arkana magii a nie do kosmiki) tam sie placi za minuty wiec zżarło mi jakies 100 zl dowiedzialam sie ze mam prace na stale i w sumie to tylko to sie zgadzalo wróżyl mi ze powazny zwiazek bede miala za rok
- halo jestem mezatka od 2 lat !!!! po tej 3 minutowej rozmowie przelaczyli mnie do jakiejs wrozki po za wizja szkoda kasy nie chcialam gadac z inna wrozka skoro juz bylam w trakcie gadania z maciejem trafnosc agi soyali tez nie jest trafna powiedziala ze bede od lipca pracowac przy kosmetykach jest koniec sierpnia a ja pracuje daleko od kosmetykow chcialam sprawdzic trafnosc programow tv i dochodze do wniosku ze to lipa stracilam kupe kasy ponad 200 zl i nic nie wiem nic sie nie sprawdzilo jakies 10 lat temu bylam u prawdziwej wrozki spedzilam tam ponad godzine sama przekladalam karty i je wybieralam bardzo wiele zeczy z przeszlosci mi powiedziala obecna sytuacja na tamten czas tez byla trafna a po tych latach widze ze bardzo wiele rzeczy sie sprawdzilo a wrozka powiedziala ze jesli chce to moge polozyc pieniazka aby wrozba sie sprawdzila 20 zl tak dwadziescia zl bo prawdziwe wrozki pieniedzy nie biora. oczywiscie nie zylam tak jak mi powiedziala bylam zaledwie 20 latka szybko zapomniaolam co tam gadala ale wczesniej zapisalam po latach znalazlam i czytalam jakby to byl moj pamietnik wrozba za 20 dychy sie sprawdzila zycie wlasnie tak sie toczylo podejmowalam podobne decyzje sama te karty wybieralam ale te wrozby w tv katastrofa sciema i kit naciaganie na kase jak macie szanse przezyc wizyte twarza w twarz za grosze u uczciwej wrozki to czemu nie ale nie ma co sie w to wciagac myslec czy kurczowo tego trzymac luz cieszcie sie zyciem takim jakie jest nie dajcie sie nabierac w butelke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też próbowałam kilkakrotnie ale bez skutku pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wedlug mnie jesli tak chca ludziom pomagac to nie po winni tak naciagac na rozmowy, calkie juz paranoja jakas jest jak nawet przez pare mi wrozka nic nie robi a ludzie nie moga sie polaczyc ,lepiej juz zamowic rozmowe w ich portalu kosmica.pl to jest pewnosc ze ktos odzwonii,sam tak czasem robie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie są podstawieni i wtedy dzwonią i mówią, że dodzwonili się za pierwszym razem:)
Zaufany psycholog Wrocław - polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie masz szans się dodzwonić- ściema, by im nabijać kasę przez kolejną próbę połączenia. Nawet nie próbuj- bo stracisz kasę i tak nici z połączenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich.Ja dodzwoniłam się wczoraj.nie zamiarowalam tego wcześniej poprostu impuls.po pierwszym nieudanym tel powiedziałam sobie ok do trzech razy więcej nie poświęce niż 12zł wkońcu trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie. Dodzwoniłam się za trzecim razem z ogromnym zaskoczeniem.ale zaskoczenie było tym większe kiedy usłyszałam odpowiedź która częściowo mówiła już o tym co było i jest zresztą bardzo trafnie oraz zapowiadała dla mnie rozwiązanie którego się nie spodziewałam.zresztą myślę korzystne jednak sądziłam ze odpowiedź na przyszłość w danej sprawie będzie brzmiała inaczej. W pytaniu nie wprowadzała było ogólnikowe typu co z praca miłością .zastanawiające jest dla mnie podanie mi szczegolow które mają miejsce które się dzieją teraz w moim życiu .naprawdę szczegolow.ta chwilowa popada choć zupełnie spontaniczna pozwoliła mi spojrzeć na moje pytania z innej strony.to również jest bardzo ważne. Nasze nastawienie ma ogromny wpływ na to czy karty powiedzą prawdę.jeśli już sięgamy po tel by zadzwonić musimy pamiętać ze za kartami kryje się pewną sila która udziela tych odpowiedzi.jeśli chcemy zakupić lub nie wierzymy od początku ze ma to sens karty zakpia z nas. Tak to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to jedna wielka ściema i wole tego nie oglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto krotki przeglad farsy zwanej kosmika tv

A Pani za którym razem się dodzwoniła? Za pierwszym! No widzicie jaka łatwość dodzwonienia sie, wiec dzwoncie juz teraz!

Lubie jak program jest dynamiczny i dzwonicie, wiem ze jest pozna pora ale wlasnie teraz jest najwieksza łatwość kontaktu ze mną

Dawid
Dobrze słoneczko juz patrzę
dobrze serduszko

Agga Soyala
Widzę wiecej
O Jezu ale co tu się u Pani dzieje?!

inni:

U lala, mhhy Dobrze ze Pani do mnie zadzwoniła
Pani wie o czym ja mowie?

i na koniec skoro jest taka latwosc dodzwonienia a koszt polaczenia wynosi przez cały czas 3,92zł to w takim razie dlaczego kaza dzwonic ponownie a nie stosuja zasady jak w call center ze czekasz na swoja kolejke, juz w tym momencie widac ze to oszustwo, tylko najgorsze jest to ze tam dzwonia w wiekszosci biedni, starsi ludzie szukajacy pomocy a sa ograbieni z kasy i złudzen na poprawe swej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i koniecznie zadbajcie o zasięg bo odziwo co ktores polaczenie przerywa na wizji, czy to przypadek?

oni tam wszyscy przeszli dobre szkolenie jakie miec wymowki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jawne złodziejstwo i nabijanie kasy organizatorom poprzez częste dzwonienie gdzie się słyszy głos konsultantki która proponuje Ci doradców .Ludzie nie dajcie się nabijać w butelkę bo po 10 razy możecie dzwonić i się nie dodzwonicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dodzwonilam sie za pierwszym razem przedwczoraj /o dziwo/ do eaty jeske
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem może to jakaś ustawka? a nei wiesz czasem Czy ci pieniędz\y nei zjada jak dzownisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest to wróżka ale polecam bo wiele odpowiedzi można dzięki analizie snów uzyskać https://magazynkobiet.pl/category/sennik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I love forum.trojmiasto.pl

I was impressed with the way you expressed your thoughts about GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - Informacje, Rozrywka, Imprezy, Kino, Noclegi, Hotele, Mapa, Zabytki, Trojmiasto, Przewodnik - Portal Regionalny Trójmiasto. I can not belive that somebody can write an amazing story like thet about I love GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - Informacje, Rozrywka, Imprezy, Kino, Noclegi, Hotele, Mapa, Zabytki, Trojmiasto, Przewodnik - Portal Regionalny Trójmiasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doceniam wszystkie ciezkiej pracy webmastera forum.trojmiasto.pl

Moge szczerze powiedziec, ze nigdy nie przeczytalem tak wiele przydatnych informacji na temat GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - Informacje, Rozrywka, Imprezy, Kino, Noclegi, Hotele, Mapa, Zabytki, Trojmiasto, Przewodnik - Portal Regionalny Trójmiasto. Pragne wyrazic moja wdziecznosc dla webmastera forum.trojmiasto.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I love my facebook account

Nice post o GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - Informacje, Rozrywka, Imprezy, Kino, Noclegi, Hotele, Mapa, Zabytki, Trojmiasto, Przewodnik - Portal Regionalny Trójmiasto. Jestem pod wrazeniem czasu i wysilku wlozyli w pismie tej historii. Dam Ci link na moim blogu spolecznych mediow . Wszystkiego najlepszego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oni zaprzeczają sami sobie, „jesteśmy po to, aby, wam pomóc”. Jest to wielkie oszustwo, po prostu biznes na ludzkiej naiwności. Najgorsze jest to, że pomocy potrzebują przeważnie ludzie mało zamożni bo Ci, którzy mają kasę idą do specjalisty albo do wróżki osobiście a za to się płaci duże pieniądze bo przecież jedna wizyta na nic się nie zda. Od pięciu miesięcy próbowałam dodzwonić się do Pani Doroty Haładyn – chciałam nie wróżby, lecz porady bo ponoć ma dar jasnowidzenia., straciłam dużo kasy. Mało tego, napisałam do niej pod wskazany adres, odesłano mi list z powrotem. Próbowałam na Facebooku – bez echa, nawiązałam osobisty kontakt z panią z Kosmica Polska, odpowiedziała mi dzwonić i Pani Dorota oddzwoni. Jak wybrałam numer otrzymałam komunikat, że mam sobie wybrać innego doradcę. Jak to się mówi „tonący chwyta się brzytwy”, dzwonią do nich ludzie niejednokrotnie znajdujący się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i najgorsze jest to, że na takich osobach zarabiają kupę kasy za nie zrealizowane połączenia. To jest po prostu nieludzkie. A czy w to wierzyć? Kiedyś nie wierzyłam, teraz z przymrużeniem oka ale kiedyś byłam z kolegą osobiście u człowieka, który miał dar jasnowidzenia i patrząc na fotografię starego kościółka, wskazał w którym miejscu jest woda a była ona tam bardzo potrzebna a nikt do tej pory nie mógł znaleźć tego źródełka. Pamiętamy z historii, że królowie mieli swoich wróżbitów, którzy bywali ich prawą ręką. Na pewno z darem wróżenia czy jasnowidzenia, jest takich ludzi niewiele . A co do Macieja, to dodzwoniłam się chyba za drugim razem i powiedział prawdę, w tej samej sprawie dzwoniłam do Agi – absolutnie nic się nie sprawdziło, myślę, że ona coś widzi ale nie potrzebnie dodaje dużo od siebie i robi się bzdura. Pozdrawiam wszystkich, życzę aby każdemu z nas życie tak się układało żeby nie trzeba było szukać Pani Doroty czy jej podobnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie otwieraj się na wróżby, bo zaprosisz złego do siebie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiem, o czym myślisz ale ze złem to ja już walczę kilkanaście lat, codziennie się modlę. Czasami mam słabsze momenty i sięgam po inne źródła pomocy. Wierzę, że kiedyś wygram ale jak długo jeszcze.
Tylko, że oprócz mnie cierpi też najbliższa osoba. Może masz jakieś sposoby bo medycyna nie dała rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj egzorcyzmów - i nie piszę tego w formie żartu. To są sprawy z których nigdy nie żartuję. Gdybyś się zdecydowała, przekieruję Cię gdzie trzeba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też próbowałam, kontaktowałam się z księdzem Bogusławem Jaworowskim . Myślę, że trafiłam na bratnią duszę, dzięki za wsparcie - to też pomaga, im wiecej pozytywnuch energii tym lepiej.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wam wszystkim moge powróżyć.. :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wpłacajcie tylko po 10 zł na moje konto i zaraz wywróżę co tylko chcecie...

A wróżbita Maciek... - to chyba ten z Klanu....

:p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z klanu to był Maciuś ... Ale w sumie może i jest jakaś podoblizna ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
90% Ludzi co tam dzwonia to stare babki ze stara jeszcze spora emeryturka. To resztki ciemnogrodzia. To ze filtruja numery to pewne wpuszczaja ludzi co zdzwonia pierwszy raz a jak sie zdazy ze ktos mowi o trudnosci w dodzwonieniu to pewnie z innego numeru dzwonil bo potem jest "ale dzisiaj za pierwszym". Noi jakisz to zbieg ze zawsze jak sie program konczy robia licznik kilku minutowy i ktos sie dodzwania w ostatnich sekundach ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez dzwonilam.WROZKA POWIEDZIALA,ZE NIE MA NOWOTWORU.Wynik badania wykazal nowotwor.Oszustwo,naciagactwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po co Wy tam dzwonicie ?:)
hehe
Znam ten program "od kuchni" z pewnych wzgledow, maja nadzor nad kazdym n rtel. zaznaczaja kolorami kto dzownil i co mowil, pracuje przy tym wielu ludzi.,a mowia Wam tyle,co slysza z rezyserki :D:D:D
O naiwnosci...
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.S. sciszaja kiedy chca, rozlaczaja kiedy chca... nie wiem jak teraz ale jakis czas temu nadawali z Budapesztu...
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stuknięty David,Dorota i temu podobni z kosmica - paranoja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dawid to czub chory człowiek to jest a nie wróżbita
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze jest to , że to tak wciaga, że ciezko przełączyc na inny kanał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to jest też podejrzane... nawet z Mody na sukces ciągnącej się jak flaki z olejem można zrezygnować... a to wróżbitów coś nas przykleja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich.Ja dodzwoniłam się wczoraj.nie zamiarowalam tego wcześniej poprostu impuls.po pierwszym nieudanym tel powiedziałam sobie ok do trzech razy więcej nie poświęce niż 12zł wkońcu trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie. Dodzwoniłam się za trzecim razem z ogromnym zaskoczeniem.ale zaskoczenie było tym większe kiedy usłyszałam odpowiedź która częściowo mówiła już o tym co było i jest zresztą bardzo trafnie oraz zapowiadała dla mnie rozwiązanie którego się nie spodziewałam.zresztą myślę korzystne jednak sądziłam ze odpowiedź na przyszłość w danej sprawie będzie brzmiała inaczej. W pytaniu nie wprowadzała było ogólnikowe typu co z praca miłością .zastanawiające jest dla mnie podanie mi szczegolow które mają miejsce które się dzieją teraz w moim życiu .naprawdę szczegolow.ta chwilowa popada choć zupełnie spontaniczna pozwoliła mi spojrzeć na moje pytania z innej strony.to również jest bardzo ważne. Nasze nastawienie ma ogromny wpływ na to czy karty powiedzą prawdę.jeśli już sięgamy po tel by zadzwonić musimy pamiętać ze za kartami kryje się pewną sila która udziela tych odpowiedzi.jeśli chcemy zakupić lub nie wierzymy od początku ze ma to sens karty zakpia z nas. Tak to działa. Witam wszystkich.Ja dodzwoniłam się wczoraj.nie zamiarowalam tego wcześniej poprostu impuls.po pierwszym nieudanym tel powiedziałam sobie ok do trzech razy więcej nie poświęce niż 12zł wkońcu trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie. Dodzwoniłam się za trzecim razem z ogromnym zaskoczeniem.ale zaskoczenie było tym większe kiedy usłyszałam odpowiedź która częściowo mówiła już o tym co było i jest zresztą bardzo trafnie oraz zapowiadała dla mnie rozwiązanie którego się nie spodziewałam.zresztą myślę korzystne jednak sądziłam ze odpowiedź na przyszłość w danej sprawie będzie brzmiała inaczej. W pytaniu nie wprowadzała było ogólnikowe typu co z praca miłością .zastanawiające jest dla mnie podanie mi szczegolow które mają miejsce które się dzieją teraz w moim życiu .naprawdę szczegolow.ta chwilowa popada choć zupełnie spontaniczna pozwoliła mi spojrzeć na moje pytania z innej strony.to również jest bardzo ważne. Nasze nastawienie ma ogromny wpływ na to czy karty powiedzą prawdę.jeśli już sięgamy po tel by zadzwonić musimy pamiętać ze za kartami kryje się pewną sila która udziela tych odpowiedzi.jeśli chcemy zakupić lub nie wierzymy od początku ze ma to sens karty zakpia z nas. Tak to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wróż Dawid to jest gość, śmiechu warte. Dzwoni babka,a on jej mówi,że dnia 14 kwietnia o godz 13.47 będzie miała dużą wygraną ok 60 tys złotych. Niezły pic na wodę. Czasem sam sobie zaprzecza , i te sztuczne uśmiechy,te przymrużone oczki. Fasa. Ale baki nabierają się na te jego pieszczotliwe słówka..."tak,tak słoneczko,zaraz zobaczymy co tam się dzieje". A poza tym u nich zawsze wszystko będzie super,hiper. Żadnych złych wieści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze są te ich odległe daty jakiś wygranych :)

Ale co prawda to ciężko się oderwać od tych ich głupot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Kto poprowadzi rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku? (6 odpowiedzi)

Kto poprowadzi rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku?

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

do góry