Widok

Koszmar!!!!!!!!!

Ta szkoła to koszmar! Nie polecam jej. Dzieciakom robią wodę z mózgu. Między rodzicami, a nauczycielami nie ma dobrych relacji - same ploty i kłótnie! No chyba, że rodzic jest lekarzem albo jakimś milionerem. -_-''.
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jestem zdziwiona i zaskoczonatą opinią! Moje dziecko uczy sie tu juz kolejny rok w klasach 1-3 szkoły podstwowej i jestem zachwycona... szeroka gama zajęć pozalekcyjnych, cudna wychowawczyni (p. Mariola walkusz), mnóstwo ciekawych wyjść i wycieczek, różnorodność konkursów... A mam porównanie, bo syn w pierwszej klasie chodził do zupelnie innej szkoły
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Całkowicie zgadzam sie z taka opinia. W szkole panuje chora atmosfera, nauczyciele sa nieprzystosowani do pracy z uczniami, teoretycznie poziom nauczania jest wysoki, ale to raczej pozory. Nikomu nie polecam tej szkoły.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Slaba szkola. Moja corka chodzi obecnie do trzeciej klasy. Pani doslownie realizuje program poprzez przerzcanie kartek w cwiczeniach. Jezeli dziecko wymaga wiecej uwagi, pani odsuwa go na boczny tor. Brak indywidualnego podejscia i serca. Pani oschla i nieczula. Krzyczy na dzieciaki. Przyklad, chlopiec ktoremu koledzy powiesili buty w szatni na oknie, pobiegl do klasy tylko w skarpetkach bo dzwonil dzwonek - sam nie zdolal ich zdjac, chodzil na boso do konca ostatniej lecji. Szanowna pani mimo iz widziala ze jest tylko w skarpetkach, pomogla mu odwiazac buty z okienka dopiero jak schodzila z klasa do szatni. To skandal i brak szacunku!!!
Dyrektor rowniez nie dba o poziom. Nie polecam szkoly.
Jedyna rzecz ktora powstrzymuje mnie od przepisania dziecka do innej szkoly to fakt ze przyzwyczailo sie do rowniesnikow. Z pania Ania jeszcze rok sie przemeczymy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niski poziom? W maju 2011 3.klasy pisały coroczny test monitorowania jakości nauczania Gdańskie Asy ( obowiązkowy dla wszystkich podstawówek, także niepublicznych). Trzech laureatów i 5 miejsce w Gdańsku to wspaniały wynik. Jeśli ktoś nie widzi nic poza swoim zacietrzewieniem, niech się lepiej nie wypowiada i nie osądza wszystkich nauczycieli i całej szkoły.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak dla mnie to Szkoła Podstawowa nr 1 jest lepsza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry