Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia uczennicy wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły od samego początku, aktualnie jestem w 6 klasie i bywało...
~Kropka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

OCENA!!! wątek zamknięty Moje dziecko chodziło do skzoły NR1.Masakra unikajcie ludzie tej szkoły!!!!Ta...
~Ryszard
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim tę szkołę. Nauczyciele wymagający, poziom nauczania wysoki....
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

to jest jakas kpina wątek zamknięty Nasze dziecko zaczelo nauke w tej szkole od zerowki, wybor szkoly nie byl...
~grant
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Koszmar!!!!!!!!! wątek zamknięty Ta szkoła to koszmar! Nie polecam jej. Dzieciakom robią wodę z mózgu. Między...
~Gość
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

dzieci się nie nudzą wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły i jesteśmy oboje zadowoleni. Poziom...
~Mama Pierwszoklasisty
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

całkiem fajna szkoła wątek zamknięty Nauczanie na dobrym poziomie, przynajmniej u mnie w klasie. Nowy, bezpieczny...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Fajna szkółka wątek zamknięty Nie jestem w stanie określić dokładnie,jak jest w tej szkole,bo chodziłam...
~Mussy
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

renatka13 wątek zamknięty Szkoła jest super, nauczyciele kompetentni i przyjaźni dla uczniów, dużo...
~mała
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

macko - opinia wątek zamknięty Sam kończyłem tą szkołę i jestem dumny, że właśnie do niej uczęszczałem....
~macko
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

10

wątków

do góry