Widok

Koszmar

Zacznę od obsługi - to w ogóle jest totalna pomyłka, nie oczekuje kłaniania się w pas i uśmiechu przylepionego do twarzy ale rzucanie skasowanych produktów jakby mi kasjer łaskę robił to przesada (głównie mi chodzi tutaj o takiego Pana w dłuższych włosach), dzień dobry powiedziane tonem takim, że się w ogóle odechciewa czegokolwiek, rozkaz "karta!" gdy trzeba włożyć kartę do terminala... rozumiem, że każdy ma gorszy dzień ale ten Pan ma go chyba zawsze. Poza tym bałagan na pułkach, marny asortyment, produktów bardzo często brakuje a do tego wszystkiego ceny z kosmosu za wszystko! Ja rozumiem, że Sopot, że centrum ale to nie usprawiedliwia takiego zawyżania cen. Ogółem bród, bałagan na pułkach, bardzo niemiła obsługa, chodzę tam tylko i wyłącznie jak już bardzo muszę. Odradzam wszystkim.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
promocje: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwazam ze klienci uwazaja sie za krolewiczow a sprzedawcow traktuja jak smieci .chodze do tego sklepu nie od dzis i nie moge narzekac zreszta teraz po remoncie jest ladnie sa zmainy mile na stoisku z wedlin ....zreszta kazdy ma swoje ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry