Carrefour Express

Supermarkety

Sopot, Tadeusza Kościuszki 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jendrus - opinia Gówniany sklep nigdy nie ma promocji na piwo. Gazetka promocyjna tragedia...
~Jendrus
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Iwona - opinia wątek zamknięty Matko , kogo wy zatrudniacie na kasy? jakaś cholerna pomyłka, chyba nikt nie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Jest okej :> wątek zamknięty Sklep zaopatrzony dobrze czysto bez problemów :)
~Bartłomiej Szczepański
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Koszmar wątek zamknięty Kasjerki obsługują wolno i często tylko jedna kasa jest otwarta przy dużej...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Najgorszy sklep w sopocie wątek zamknięty Jak w tytule.... Obsługa jest masakrycznie. Żebyś stać 13 min w kolejce bo...
~Niezadowolony tak bardzo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Koszmar wątek zamknięty Zacznę od obsługi - to w ogóle jest totalna pomyłka, nie oczekuje kłaniania...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

A ja ich lubię:) wątek zamknięty Postanowiłam napisać,bo robię tam często zakupy i wczoraj właśnie Panie na...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Koszmar wątek zamknięty Ten sklep to jest jedna wielka pomyłka nie lubię tam chodzić ze względu na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

To najgorszy i najobrzydliwszy market, w jakim byłam. wątek zamknięty Od wejścia do marketu w oczy rzuca się brud, a uwagę przykuwa również zwykły...
~Trudella
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Tragedia wątek zamknięty Ekspedienci zajmują się sobą albo robią wszystko bardzo ale to bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

dramat wątek zamknięty nie wiem czy gdziekolwiek indziej jest taki sklep jak ten a jesli tak to nie...
~j
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

Na 3 zakupione towary 2 miały inną cenę wystawioną a inną (wyższą) miałem zapłcić w kasie! wątek zamknięty Beznadzieja Wady: 1. Długie kolejki w kasie. (Czyli ocena za obsługę 2) 2....
~a
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 listopada 2008

jestem zachwycona wątek zamknięty ostatnio robilam zakupy w tym sklepie i jest naprawde rewelacyjny, nigdzie...
~adrianna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

najgorsza sieć w Polsce wątek zamknięty najgorszy sklep ever!!! słaby asortyment, strasznie drogo a "świeże"...
~Anilama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

coraz lepiej wątek zamknięty duża poprawa od pewnego czasu coraz milej tak trzymać
~klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry