Widok

Koszykówka Pytania, o które bałam się zadać innym ludziom

Gram w koszykówkę od dłuższego czasu i nigdy nie byłam profesjonalnie wyszkolona ani trenowana. Granie w podbieraki i treningi solo pomogły mi w pracy nad moją grą, ale jeśli chodzi o pewne zasady, nie mam o tym pojęcia. Nie pytam ludzi osobiście, ponieważ skończyliby z brakiem szacunku dla mnie i znieważeniem mnie o to, jak gram w koszykówkę, ale nie znam zasad. Chciałem wam to przedstawić i zobaczyć, czy możecie mi pomóc.

Kiedy prowadzisz piłkę, czy możesz zepchnąć ludzi, aby zdobyć layup? Zauważyłem, że wielu graczy NBA, takich jak Kyrie czy Giannis, używało swoich nie dryblingujących rąk, aby odpychać ludzi, gdy zdobędą punkt. Jeśli tak nie jest, co mogę zrobić drugą ręką, kiedy drybluję drugą?

Kiedy bronię się w słupku, czy mogę użyć rąk do pchania bioder zawodnika? Chcę je wytrącić z równowagi i odepchnąć od zbliżania się do obręczy.

Mój obrońca wyrywa mi piłkę z rąk, odbija się, a potem ją łapię. Czy mogę ponownie dryblować, jeśli chodzi o 1v1, czy mam strzelać tam, gdzie chwytam piłkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile już grasz ? To co piszesz jest dość cenne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry