Widok

Kowalove

Inwestycje i deweloperzy Kowale Kowalove Temat dostępny też na forum:
Nietsety. Developer nie do konca jest uczciwy. Proponuje zapisy w Umowie dwveloperskiej, ktore po pierwsze nie są zgodne z Ustawą Developerską a po drugie nakładaja na nabywcę wysokie kary za złokę w płatnościch a sam z tytułu opóźnień w budowie tego nie ma.
Nie słowny , nie rzetelny. Nie daje wglądu w projekt budowlany a powinien. Wyraźnie kręci i mataczy. Mieliśmy mieć odbiór mieszkania w maju. Jest prawie lipiec. Płacimy raty wg ustalonych dat aby nie płacić kar a na budowie nic się nie dzieje. ... Nie wiemy kiedy zamieszkamy. Developer cały czas przekonywał, ze zdązy. Poganiał z podpisaniem Umowy. A teraz jakoś mu się nie spieszy aby skonczyć.
To jest jego pierwsza budowa. Nie ma żadnych wcześniejszych doświadczeń.
Żałujemy ze sie zdecydowaliśmy a teraz już nia ma odwrotu. Liczymy, ze uda mu się wydbudować mieszkanie z 3 Ukraińcami !!!
Horror. Dopiero po podpisaniu Umowy zorientowaliśmy się jaki jest stan i kim jest developer. Wydawał się w porządku. Ale dzisiaj wiem, ze się pośieszyliśmy. Powinniśmy przeanalizaować umowę i dać do prawnika. Wiele w niej naciągnięć!!!!
Ostrzegam. Badźcie ostrożni. Ja się wkopałam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To są te mieszkania na poziomkowej??Jaki to deweloper?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A które zapisy są niezgodne z ustawą deweloperską? Przecież notariusz nie powinien puścić czegoś takiego, a bank nie powinien dać kredytu gdyby umowa była niezgodna z ustawą deweloperską (tak mi się przynajmniej wydaje). Poza tym gdyby było tak jak piszesz, to wg mojej wiedzy taka umowa jest umową nieważną. Też tam mamy kupione mieszkanie (teoretycznie styczeń 2018) ale mam świadomość opóźnień bo wielu jest takich deweloperów chociaż nie ukrywam, że jestem wkurzony.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To po co kupowaliście od firmy "krzak" skoro stoją wolne mieszkanie na "2 Potokach" czy na "Hiszpańskim" na Rębowie - Jasieniu ? I to od uznanych, pewnych deweloperów - było tak tanio, że opłacało się skusić ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A czemu te mieszkania stoją wolne??? Czy przypadkiem Hiszpańskie to nie to osiedle z oryginalną, nietuzinkową szadółkową atmosferą? Kowalove (jeśli się w końcu wybuduje :-) to nie będzie typowe blokowisko stąd taka decyzja. Poza tym Defis (deweloper), zgodnie z prospektem informacyjnym wybudował szereg tuż przy wjeździe na Poziomkową (po lewej stronie)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przepraszam ale na 2 Potokach zostały pojedyncze mieszkania, sam mam tam jedno, na Hiszpańskim to nie wiem, ale na pewno puste nie stoją.

A co to znaczy "oryginalna, nietuzinkowa szadółkowa atmosfera" - bo nie za bardzo rozumiem zadziorności w przypadku rozpaczy ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oryginalna, nietuzinkowa szadółkowa atmosfera = smród z wysypiska.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

faktycznie to nieciekawie pachnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie kupujcie mieszkan w kowalach, mam wrazenie ze juz na jabloniowej jest "lepiej" pod katem zapachu...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

bez przesady, mieszkamy tu 2 miesiące i zapaszek z Szadółek można było poczuć z raz czy dwa po deszczach, na samym osiedlu nie ma wcale takiego smrodu jak koło obi na Przywidzkiej, ludzie nie dajcie się zwariować, albo mieszkacie w centrum i wąchacie spaliny, albo w Kowalach i dochodzą do was raz w miesiącu zapaszki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam, mieszkam obok na osiedlu 4 Pory Roku, przy ulicy żeglarskiej, przyszłym sąsiadom chciałbym zaproponować promocję na gładzie i malowanie mieszkań. Mam firmę budowlana i robimy wykończenia wnętrz z wykorzystaniem maszyn do natrysku gładzi i farby, jeśli zbierze się co najmniej 3 chętnych na szpachlowanie z malowaniem (na biało), lub samo szpachlowanie to mogę zaproponować atrakcyjną stawkę. Przy jednym domku ok 24zł m2 z materiałem, przy kilku mieszkaniach będzie promocja sąsiedzka:)
692617959
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesteśmy firmą administracyjną dl wspólnot jak i doradczą dla zarządu wspólnoty o ile taka jest. Mamy doświadczenie co zrobić z taką sytuacją. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pomocą proszę o kontakt 882-030-317.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Łostowice

Quercus (13 odpowiedzi)

Quercus powstaje w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy, nieopodal zbiornika wodnego....

Zdrovo (6 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, które uspokaja, motywuje do aktywności fizycznej - z...

Skandinavia (9 odpowiedzi)

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W...

do góry