Widok

Kpina

Centrum Medycyny Rodzinnej Temat dostępny też na forum:
brak mi słów na to w jaki sposób traktuje się nas w przychodni na pogórzu ... przez tel szanowna pani informuje ze terminy do lekarza ogolnego zajete sa przez najblizszy tydzien ! samo to jest jakas fantastyka... ale co dziwne? kiedy wybieram sie osobiscie termin skraca sie i nagle znajduje sie za 3 dni ... (choć i to jest dla mnie niezrozumiałym). Ale co do personelu na recepcji mam najmniej zastrzeżeń. kolejna sprawa lekarz ogolny nazwiska nie podam, starszy siwy pan lekarz ogolny ... nieporozumienie wstyd hańba tragedia zero profesjonalizmu żenada ... ten człowiek nie powinien się zajmowac tym co robi ... a nasza przychodnia hańbi sie ze taką osobe zatrudnia. "doktor" chyba tylko ze wzgledu na staż zajmuje sie tym czym sie zajmuje. niestety pech chial ze trafialem na niego kilka razy i za kazdym razem wychodzilem z kwitkiem, nie bedac o niczym poinformowany a wrecz olany ... odburkiwaniem zalatwia pacjentow, jest niemily nieprofesjonalny i lekko mowiac nie powinien pracowac "z ludzmi". Trzy wizyty wystarczyły mi w zupelnosci, nigdy wiecej nie zawitam do tego starszego pana i zdecytdowanie odradzam reszcie ... ps. a doktorek niech pomysli o emeryturce ... i to predko ...
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też trafiłam nie raz na tego pana, co zrobić to jest jedyny lekarz, który teraz przyjmuje, nie ma żadnego innego. zastanawiałam się na przepisaniem tylko gdzie....?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doktor o którym wspominacie jest niestety także i moim lekarzem...
Pamiętam jak przez pewien czas był tam nowy młody lekarz juz się cieszyłam i planowałam przepisać się do Niego ale niestety już Go nie ma w tej przychodni... :/
Przed każdą wizytą u tego lekarza boli mnie brzuch ze stresów... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry