Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Znowu nie odbierają telefonu... wątek zamknięty Chciałam zarejestrować chore dziecko. I znowu to samo. Słuchawka odłożona....
~Alina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

masakra wątek zamknięty Najgorsza przychodnia w jakiej kiedykolwiek byłam. Z bólem stopy byłam u...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

PRZEZ WIELE LAT TO SAMO- PACJENCI TRAKTOWANI JAK BYDŁO wątek zamknięty chodziłam do tej przychodni jak byłam dzieckiem zanim stała się placówką...
~ANONIM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Nie przyjęli mnie trzykrotnie- jestem w ciąży! wątek zamknięty W ubiegłym tygodniu próbowałam zarejestrować się do lekarza rodzinnego TRZY...
~ciężarna
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Odradzam!!! omijajcie z daleka!!! wątek zamknięty Ta przychodnia to jakas pomyłka, żeby zarejestrowac dziecko trzeba albo...
~mama
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Tylko w Polsce wątek zamknięty Żeby dostać się do lekarza trzeba przyjść przed otwarciem przychodni czyli...
~Kasia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

SKANDAL wątek zamknięty Przychodnia pusta, dr Bielicki ma jesczsze prawie godzinę dla pacjentów i...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2012

gdzie przyjmuje dr Malek? wątek zamknięty bardzo proszę o informację, bo chcę aby dalej zajmowała się moim dzieckiem....
~anka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

nie polecam wątek zamknięty Pomimo miłej obsługi dostępnośc minimalna. Dziecko choruje to z gorączką musi...
~marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Sa bardzo mili i starają się zawsze pomóc wątek zamknięty Mimo kolejek jest bardzo sympatycznie.
~Karina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Omijać uciekać wątek zamknięty Dostać się do lekarza graniczy z cudem zapisy tydzień do przodu, osobą które...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Uważam, że jakoś usług znacznie wzrosła personel zarówno w recepcji jak i...
~Stały pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Masakra wątek zamknięty To co się dzieje w tej przychodni to porażka , chciała się dostać do ogólnego...
~karola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2010

wala - opinia wątek zamknięty Beznadziejna przychodnia. Dodzwonić się tam graniczy z cudem. Lekarze są...
~wala
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

PORAŹKA wątek zamknięty musisz przewidywać chorobę inaczej jest problem, rejestracja na bieżący dzień...
~trv
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

PACJENTKA - opinia wątek zamknięty ogólnie to porazka co tam sie dzieje,dzwoniac w poniedzialek dowiaduje sie ze...
~PACJENTKA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

Nie polecam. wątek zamknięty Oprócz wyglądu ta przychodnia to porażka... Telefonu nikt nie odbiera nawet...
~Gal Anonim
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

skandal! wątek zamknięty tak ta przychodnia to tragedia!! dziś dowiedziałam się iż rejestracja do...
~pacjentka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Kpina wątek zamknięty brak mi słów na to w jaki sposób traktuje się nas w przychodni na pogórzu ......
~dz
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

PORAŻKA wątek zamknięty Ta przychodnia to jedna wielka pomyłka!Dodzwonić się tam graniczy z cudem ale...
~mj
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

22

wątków

do góry