Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dramat wątek zamknięty Niemiła obsługa, ktora na wiadomosc o zaistnialym problemie zlekcewazyla to....
~K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Pizza!! wątek zamknięty Zamowilem dwie pizze srednie. Przy skladaniu zamowienia otrzymalem...
~Pizza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Nie polecam wątek zamknięty Gdzie ta Nowojorska Pizza? Zamówiłam dzisiaj pierwszy raz w tej Pizzerii,ale...
~Aleksandra Hotel ''K''
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Tragedia wątek zamknięty Czas oczekiwania 2 godziny (deklarowane 75 minut)!!!! Ciasto twarde,...
~Becia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2016

niezgodne z zamówieniem wątek zamknięty Kochani pizzomaniacy. Zamówiłąm dziś (przed godziną) pizzę pół na pół...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

nigdy wiecej. wątek zamknięty Pizze zamawiałem o 17 miała być koło 18:50. Czekałem do 19 i nic. Kiedy...
~Cierpliwy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

NIE POLECAM wątek zamknięty Pizza miała mieć 40cm średnicy, a przyszła 35cm czyli o jakieś 30%...
~nfx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Kraina smaku pizza nocą. To powinno sie nazywac koszmar nocą... . wątek zamknięty Niezgodnosc cen, juz czas byl tak przekroczony, ze moglem spokojnie nie...
~Wkur*iony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

kraina zazenowania ... wątek zamknięty Czekałem na jedzenie za niej niż 50 zł 2 godziny! Jedzenie miało dojść w...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Nie polecam burgerów wątek zamknięty Zamawiam produkty z restauracji obsługujace Wielki Kack w Gdyni. Miałem...
~sam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

dml - opinia wątek zamknięty Ciasto do pizzy rewelacyjne... Składników nie żałują - bynajmniej z giganta...
~dml
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Nie polecam! wątek zamknięty Czas oczekiwania ponad godzinę - o czym zostałam poinformowana. Dostawa -...
~Pepa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

niezgodnosc zamowienia wątek zamknięty Promocje na stronie internetowej sa nieaktualne, zamowilismy 4 pizze w tym 2...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

MASAKRA wątek zamknięty Ponad godzinne czekałem na zimną Pizze,która była paskudna.Najgorsza pizza...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

Odradzam wątek zamknięty Po pierwsze - jedzenie paskudne, żeby nie powiedzieć niejadalne. Pizza...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Masakra wątek zamknięty Zamówiłam 2 pizze, pani powiedziała, by czekać do godziny. Dopiero gdy...
~Ona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

bezczelność wątek zamknięty zamówiłam pizzę. Poinformowano mnie, że czas oczekiwania to godzina - trudno....
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Surowe mięso! wątek zamknięty Zamówiłam z dostawą na telefon dwie sałatki. Na pierwszy rzut oka wszystko...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Jedzenie jak u mamy :) wątek zamknięty Byłem z moją narzeczoną po raz kolejny w lokalu Kraina-Smaku. I po raz...
~Tadeusz
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Piotr-poleca wątek zamknięty Ostatnio jadłem pizze Hawajską i była świetna!Obsługa miła.Czas dowozu...
~Piotr
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry