Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
długie oczekiwanie na niezgodne i niesmaczne zamówienie wątek zamknięty Często zamawiam jedzenie przez telefon z różnych lokali i w tym spotkałam się...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Nie polecam nikomu danego lokalu!! wątek zamknięty Wystrój lokalu na 3+ brak serwetek,brak szklanek do picia,szczuce brudne od...
~MAŁGORZATA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

SPAMUJĄ wątek zamknięty Uwaga! Firma jest na tyle nieuczciwa, że spamuje (wysyła niezamawianą...
~klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

GIGANT wątek zamknięty Największa Pizza !!!
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Naprawdę warto wątek zamknięty Byłem w tym lokalu już kilka razy i jestem naprawdę zadowolony. Kebaby i...
~Croc112
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Mięęęęęsna Uczta!!!! wątek zamknięty mega mega dobre ciasto, dużo towaru na pizzzyyy, odkąd powstali zdecydowanie...
~Misza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Oby tak dalej wątek zamknięty W skrócie smaczne domowe obiady, pizza zawsze klasa sama w sobie ( polecam...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

jako tako! wątek zamknięty zamawiałam zupę oraz pizzę do pracy, zaczęło się w porządku, ale szybko się...
~K
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Megaa! wątek zamknięty Pizza wręcz z*******a! Bardzo dobra obsługa i serwis! Szybko i solidnie !...
~Kuba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

okropna "restauracja" wątek zamknięty Zacznę od tego że lokal mianuje się "restauracją-kawiarnią" ale tak naprawdę...
~Ela i Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Asia - opinia wątek zamknięty Ja i moja współlokatorka jesteśmy w 7 niebie :) Właśnie zjadamy waszą pizzę...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Kraina NIEsmaku wątek zamknięty Zamówiłam obiad dla rodziny z bardzo bogatego menu. Niestety jedzenie słabo...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry