Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - ocena Nie polecam i tyle w temacie !
~Klient
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 grudnia 2023

Dorota - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. P. Mateusz Chrostek umówił się z nami celem...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Firma nie sprawdza ofert. Byłem częścią badania rynku . Osobiście nie polecam.
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2022

Sławek - opinia wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam wszystkim Pana Damiana.Pełen profesjonalizm. Standard...
~Sławek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panem Mateuszem.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług Kreatora Nieruchomości. Bardzo solidni i doświadczeni,...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Doradcy są bardzo profesjonalni. Pan Mateusz to otwarty i miły człowiek,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Jeśli szukasz dobrego, aktywnego i uczciwego agenta nieruchomości nie mogłeś...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Hania - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Polecam wraz z mężem współpracę z Panem Damianem....
~Hania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Z czystym sercem polecam Pana Damiana. Oglądałam już wiele nieruchomości i...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Jakub - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę. Indywidualne podejście, szybka realizacja i pomoc w całej...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego biura pośrednictwa nieruchomościami...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry