Widok

Krem pod oczy 30+?

Mam 29 lat i szukam kremu pod oczy. Cera mieszana. Polecacie coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Cosnature-pome granate. O ile pamiętam, to kupiłam w Rossmannie lub Hebe. Koszt ok. 30 zł. Też mam cerę mieszaną. Nie podrażnia oczu, zauważyłam też poprawę nawilżenia rzęs. Krem bez szkodliwych składników. Jeśli szukasz jeszcze jakieś porady, zapraszam. Od prawie 10 lat interesuję się pielęgnacją skóry i ciała. W ramach hobby ukończyłam też 2letnią szkołę policealną, o profilu kosmetycznym. aaagnes333@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam spróbować z Bielendy serii royal bee elixir krem przeciwzmarszczkowy dla kobiet dojrzałych ja mam 30 lat ale używam zawsze 10 lat plus więcej 40+ idealnie będzie Ci pasował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto kupić https://naturawitasp.pl/kremy-do-cery-wrazliwej/ jakość fantastyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez !! mam straszne cienie pod oczami i widze, ze zmarszczki sie zaczynaja pojawiac, przydaloby sie cos sprawdzonego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no mi akurat pomógl krem pod oczy ;) straszne since pod oczami mialam, teraz juz zdecydowanie lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wlasnie planuje zakupic, ale nie wiem za bardzo jaki, wybpr jest spory, ale wolalabym cos wlasnie z polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ten uzywam https://www.notino.pl/tolpa/holistic-przeciwzmarszczkowy-krem-pod-oczy-zmniejszajacy-obrzeki-i-cienie-pod-oczami/p-16059321/ obowiazkowo do codziennej pielegnacji, dla mnie rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamówione!! :) no to teraz czeka mnie testowanie, mam nadzieje, ze efekty beda fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod oczy to lepsze są plastry. One zdecydowanie więcej dają niż krem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek z opuncji z aplikatorze najlepiej ( najwygodniejszy w stosowaniu) z Pachnącej Krainy - lpszego cuda pod oczy nie znam. Nie przesadzaja jak pisza ze to taki botoks w kremie, dosłownie napina jak botoks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi bardzo fajnie sprawdza się ten krem pod oczy - https://arganove.pl/products/nawilzajaco-korygujacy-krem-pod-oczy-z-olejem-arganowym-i-zen-szen. Bardzo dobrze nawilża i naprawdę jak za tą cenę, jest ekstra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

popatrz kremy z basic lab albo jakies takie najprostsze ze świetlikiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli puchną wam powieki to koniecznie skonsultujcie się z dobrym okulistą. Sama polecam lekarzy z ośrodka Spektrum. Przyjmują tam świetnie specjaliści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (23 odpowiedzi)

Tak w temacie możecie kogoś polecić?

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

do góry