Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam W trudnych momentach ciężko o dokonywanie wyborów i analizowanie sytuacji,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2018

firma godna polecenia Nie znam wszystkich szczegółów oferty (byłem tylko uczestnikiem). Moge...
~AD
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Serdeczne podziękowanie za pomoc w tak trudnej chwili jaką jest utrata kogoś...
~Jan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2016

Podziekowanie wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Kremo za pięknie...
~Halina
-

dodano: 11 maja 2016

polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług firmy. Firma zajęła się wszystkim od poczatku do końca...
~Anna
-

dodano: 28 stycznia 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Skorzystałam z usług tego zakładu z polecenia,gdyż wcześniej nie...
~Krystyna S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2015

OSZUŚCI wątek zamknięty Zamowilismy w tym domu pogrzebowym opieke nad grobem przed Wszystkimi...
~Nina W.
-

dodano: 6 listopada 2015

oszuści wątek zamknięty Zamawialiśmy pogrzeb fakt sama ceremonia była super ale po pogrzebie to jakiś...
~Postołowo
-

dodano: 1 listopada 2015

Super Firma wątek zamknięty Pełen profesjonalizm od chwili przekroczenia progu Kremo.Pomoc w organizacji...
~Regina K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty 6 Pomoc od firmy i profesjonalna obsługa w takim momencie to...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry