Kreska Mąki

Pizzerie

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Pizzeria odmówiła wydania i zrobienia pizzy, chociaż zapłaciłem przez...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

Paweł C - opinia Świeże składniki, zawsze dowóz na czas, i to genialne ciasto. Jadłem we wielu...
~Paweł C
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Ania - opinia Moja ulubiona pizza. Z pieca opalanego drewnem, co robi różnicę i daje się...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Magda - opinia Miła obsługa. Pyszna pizza prosto z pieca ze świeżymi dodatkami.
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Mateusz Z - opinia Bardzo bardzo dobra pizza, nie jest przesadzona ze złożonością, prosta, duży...
~Mateusz Z
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Bartosz - opinia wątek zamknięty Pyszna pizza, najlepsza w 3mieście. Byliśmy z całą rodziną i będziemy na...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

tak średnio wątek zamknięty Według mnie słabiutkie 4/6 dla lokalu na przymorzu. Jakby była to osiedlowa...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

Najlepsza pizzeria w Trójmieście wątek zamknięty Bywałam w większości tego typu lokali w Trójmieście i z ręką na sercu mogę...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

pyszna pizza wątek zamknięty Polecam - pizza była pyszna, widać że zrobiona z bardzo dobrych składników,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Magdę G. przypominam tylko z wyglądu ale na jedzeniu tak bardzo jak ona się nie znam.. wątek zamknięty .. wcześniej korzystałem z pizzerii na otomińskiej stacji benzynowej oraz...
~monkey man
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

spoko taka klasa średnia wśród pizzeri wątek zamknięty Obsługa miła, pizza git ale mała w stosunku do ceny za to minus. Atmosfera...
~Sergiusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Nie polecam wątek zamknięty Jak chcesz odebrać swoje zamówienie szybko (do 30min) to nie wybieraj tego...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo dobre ciasto, trafiłem akurat na to lekko słodkawe, ale mi pasowało....
~Macur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Najlepsza pizza wątek zamknięty Najlepsza pizza w Trójmieście. Ciasto idealnie cienkie a składniki dobrane...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Polecam amatorom włoskich smaków wątek zamknięty Niestety nazwa pizzerii wieje trochę gimbazą ;) Stąd też miałam opory, żeby...
~ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Nie polecam - Przypalona pizza..... wątek zamknięty Lokal był pusty, na zamówienie czekaliśmy 15 minut. Strasznie smierdziało w...
~Piotr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Bardzo dobra pizaa na cienkim cieście wątek zamknięty Ja i moja rodzina, potwierdza iż jest to jedna z najlepszych pizzerni w...
~Jeremi
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

pizza rewelacja wątek zamknięty Dawno nie jadłem tak dobrej pizzy. Sekret to ciasto, które jest cieniutkie i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry