Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Czekałem na jedzenie 0,5h a sala była prawie pusta, obsługa tragiczna...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Tragedia! Odradzam! wątek zamknięty kucharz nie ma chyba pojęcia o smaku potraw, którymi nazywa "to coś", co...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Wspaniale, że jesteście wątek zamknięty Uwielbiam krewetki - dlatego ucieszyłam się gdy powstała Krewetkarnia w...
~Hanka Dąbrowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Doskonale, doskonale, doskonale! wątek zamknięty Jestem waszym fanem. Aglio- krewety z czosnkiem na białym winie- najlepsze...
~Emilian Matusiak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Polecam krewetki, aleleuja wątek zamknięty Chodzę tam regularnie z przyjaciółmi, zamawiam "Tempurę" itd z Johnem Lemonem...
~Gotlieb
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Dobre krewety - słaba obsługa wątek zamknięty Bardzo dobre krewetki, świeże i aromatyczne. Obsługa znudzona i bez entuzjazmu.
~gook
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Polecam wątek zamknięty Uwielbiam owoce morza i jadam ich sporo. Te sprobowane w krewetkarni, to...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Najlepsze krewetki w Trójmieście! wątek zamknięty Aglio wyśmienite! Atmosfera w lokalu zachęca do dłuższego pobytu , menu...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Polecam wątek zamknięty Jedzenie smaczne, porcje odpowiedniej wielkości, wystrój świetny, obsługa...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry