Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena nowy temat Chciałbym wyrazić bardzo pozytywna opinie o firmie Krio-Tech. Jestem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Jarek - ocena Profesjonalne podejście, dobre doradztwo, żadnego naciagactwa i porządny...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Bartosz - ocena Wzorowy montaż oraz serwis klimatyzacji przeprowadzony w serdecznej...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Kasper - ocena Firma Krio-Tech to profesjonalne, życzliwe i uczciwe podejście do klienta....
~Kasper
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Leszek - ocena Wszystko w porządku. Sprawnie, uprzejmie, w terminie. Profeska
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Natalia - ocena Bardzo profesjonalna, bardzo sprawna i bardzo miła współpraca. Wszystko...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

Agata Strzyga - ocena Profesjonalny montaż, jestem zachwycona. Każdemu bardzo polecam!
~Agata Strzyga
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Artur - opinia Serdecznie polecam. Profesjonalna obsługa. Takich firm na rynku potrzeba
~Artur
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2023

Karol - opinia Z firmy Krio-Tech skorzystałem z polecenia i się nie zawiodłem. Dobrze...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Corvus corax - opinia Polecam! Profesjonalne podejście. Szybkie odpowiedzi. Rzetelne podejście do...
~Corvus corax
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Krzysztof - opinia Pełen profesjonalizm i doświadczenie, czysto, estetyczne w dobrej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

Jarosław Rekowski - opinia Zdecydowanie polecam firmę KRIO-TECH. Pełen profesjonalizm, elastyczność,...
~Jarosław Rekowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Łukasz - opinia Pan Krzysztof, typ człowieka już dzisiaj raczej rzadko spotykany. Rzetelny i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Greg - opinia Zdecydowanie polecam. Bezproblemowy kontakt, punktualność, profesjonalna...
~Greg
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

EP - opinia Montaż klimatyzacji przebiegł sprawnie, sympatcznie i bardzo profesjonalnie....
~EP
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Katarzyna - opinia Klimatyzator z pompą ciepła do domu - całość przebiegła bardzo sprawnie -...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Robert - opinia Jestem bardzo zadowolony z klimatyzacji, dobrze doradzili, zainstalowali,...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2022

Ewa - opinia Szczerze polecam współpracę z firmą Krio-Tech. Profesjonaliści w swoim fachu...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Tomek - opinia Dogodny termin montażu, czysty montaż - dobre zabezpieczenie mebli itp.,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 maja 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty wszystko zgodnie z zamówieniem i na czas
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry